اگرچه بسیاری شك وس را از طریق آهنگ معروف “Mo Bamba” او شناختند ، یك ضرب و شتم كه او را برای مدت كوتاهی به ستاره می برد ، گنگ رپ در کل زمینه های مختلف آرزوهای پرستاری بوده است. شك وس كه قبلاً ابراز تمایل كرده بود كه در NBA بازی كند ، یك بازی طبیعی برای بسكتبال دانشگاهی است كه زمانی از آن لذت می برد ، گام بعدی را به صورت رسمی برداشته و رویای خود را به واقعیت تبدیل كند.

شک وس NBA

FilmMagic / FilmMagic / گتی ایماژ

این خواننده رپ اخیراً با استفاده از اینستاگرام اعلام کرد که به طور رسمی واجد شرایط مسابقه NBA 2020 است و در یک پست گسترده و فروتنانه به سفر خود می پردازد. او می نویسد ، “لعنت … واقعاً واقعی است ، پیش نویس NBA 2020” ، در کنار نمایش اسلایدی که وی در دادگاه کار می کند. “تمام زندگی من همیشه می خواستم علاقه خود را به موسیقی و بسکتبال دنبال کنم. بازی بسکتبال و بازی حرفه ای درnba چیزی است که همیشه برای آن تلاش می کردم. امشب آن رویا محقق می شود!”

وی ادامه داد: “من می خواهم ازnba بخاطر زحمتشان با افزایش بازی و هر تیمی که به من فرصتی داد تا با آنها کار کنم و با آنها صحبت کنم تشکر کنم.” “من همچنین می خواهم از تیم و هوادارانم تشکر کنم که همیشه آنجا هستند! امشب در برنامه 2020 NBA تنظیم شوید !!!!” با توجه به محوری که به طور بالقوه شگفت انگیز اتفاق می افتد در صورت انتخاب پیش نویس شک ، بسیاری از طرفداران به طور مناسب از این افشاگری مبهوت شدند. در این زمان ، فقط یک خواننده رپ دیگر تاکنون در NBA بازی کرده است – این می تواند پرسی “مستر پی” میلر باشد که به ترتیب در سال های 1998 و 1999 بازی های پیش فصل را برای هر دو شارلوت هورنتس و تورنتو رپتورز انجام داد.

با توجه به اینکه پیش نویس NBA 2020 امشب برگزار می شود ، مراقب باشید که ببینید آیا Sheck Wes ، نام واقعی Khadimou Rassoul Cheikh Fall ، خود را در حال انجام برش یا خیر. طبق آمار ذکر شده ، او دارای قد 6’2 “، وزن 190 ، 7’0” و توانایی حفظ کلمات خود برای مدت زمان چشمگیر است.