شاون پیتمن – Make It Right

آقای پیتمن احساسی باورنکردنی برای شیار و سرگرمی دارد و این آلبوم من را به وجود آورد و لرزه های بزرگ خود را از اولین نت های “عرق سرد” ، یک تمرین تحقیق و توسعه و سرگرم کننده که فقط قاتل است ، بیرون آورد.
گیتار او در این آهنگ افتتاحیه نرم و پرتحرک است و او یک بازی عجیب و غریب غیرقابل انکار از تگزاس را در بازی خود دارد. من به معنای واقعی کلمه متوجه شدم که بارها و بارها آنرا مورد تردید قرار می دهد.

او از آنجا به یک بلوز عمیق با یک خط گیتار شدید و بسیار تابناک در “Done Tole Ya So” حرکت می کند. احساس زودهنگام ترین شماره ZZ – کاملا مسحورکننده.

او به عنوان یک گیتاریست مستقیم Blues قطعاً یکی از بهترین کسانی است که مدتی است شنیده ام – جای تعجب است که این اولین باری است که او را می شنوم او دارای 10 آلبوم قبلی است – و آوازهای او در حالت نفس گیر است. بازی او در “چه مدت” بلوز با بالاترین مرتبه ، واقعی است و باعث خنثی کردن قسمت های پشت می شود.

او همچنین می تواند با روحیه ای سبک تر بازی کند و صدای بسیار خوبی را به نمایش می گذارد. “، واقعاً عادلانه ای است.

در اینجا چیزهای زیادی وجود دارد که من را به یاد مرحوم عالی جانی ‘گیتار’ واتسون می اندازد ، همان شیار آسان و سبک برداشت سنگین و کل بسته می خواهد که من تحقیق را شروع کنم. فهرست پشتیبان آقای پیتمن

این آلبوم فوق العاده ، هرگز کمتر از قابل شنیدن و با چند آهنگ بسیار به یاد ماندنی است – خیلی خوب ارزش جستجو کردن را دارد.