یتیمان جیغ – Sunshine and Moss

مستقل (برچسب)

25 سپتامبر 2020 (منتشر شد)

7 دقیقه

جیغ زدن یتیمان از ایرلند و خواهران تشکیل دهنده گروه در طی چند سال گذشته بسیار موفق بوده اند ،

این آلبوم در حین قفل بهار در شهرستان دانگال در ضبط شد یک استودیوی خانگی با تجهیزات بسیار کم و آلبوم حاصل از آن ، با داشتن چهار صدای خواهر غواص ، نوازندگی و آوازی را در مورد خانواده اش ایجاد می کند – برخی از هارمونی ها نفس گیر هستند.

آلبوم هم از نظر لحن و هم از نظر ارائه به عنوان یک فرم مدرن مستقل از گروه Ceili که به موسیقی پدر و مادر آنها و صداهایی که با آنها بزرگ شده اند ، مسلماً ایرلندی است. من باید موسیقی را “آرام” با یک توصیف کنم حس شوخ طبعی آنها به وضوح پرشور هستند اما این موسیقی از خشم و عصبانیت نمی سوزد.

من پیدا کردن آهنگ های جداگانه برای من بسیار دشوار بود زیرا آلبوم را باید به طور کلی مشاهده کرد اما “John The Shepherd Sel” “یک ساز زیبا و جذاب با کمانچه و پیپ است و به عنوان هک قابل رقص است و نسخه آنها از” Johnny Has Gone For A Soldier “مملو از پاتوس و اشتیاق پرشور برای یک عشق از دست رفته است و به نظر می رسد که آنها همه رشته های مختلف را با هم ترکیب می کنند” Heiland Harry ‘.

یک آلبوم بسیار آسان برای گوش دادن به عنوان زمینه زیبا اما تمرکز و موسیقی بسیار خوبی در Screaming Orphans وجود دارد.
به سادگی دوست داشتنی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>