خواننده رپ “Tap In” ، Saweetie ، در تاریخ 1 دسامبر به استوری اینستاگرام خود رفت تا روشن شود و به همه زنان در صنعت موسیقی عشق نشان دهد. دو دهه گذشته یک نقطه عطف دردناک کند اما عظیم برای زنان در هیپ هاپ – ژانر تحت سلطه مردان – بوده است. اما اکنون بیش از هر زمان دیگری ممکن است یک رنسانس برای رپرهای زن ، به ویژه باشد.

پس از اینکه اپل موزیک لیست پخش سالانه “Rap Life” خود را منتشر کرد ، که حاوی بنری شامل ساویتی ، کاردی بی ، مگان تی استالیون و دختران شهر بود ، ساویتی با مهربانی وقت خود را به هواداران خود داد تا بدانند چه چیزی باعث می شود زنان در موسیقی از چه روشی استفاده کنند مردان ، و چه چیزی آنها را “جادویی” می کند.

خواننده رپ “My Type” با توضیح اینکه “ظاهر جسمی متنوع و انعطاف پذیری زن در برابر مشکلات در صنعت ، ابزار بی نظیری است ، نوشت:” زنان بسیار جادویی هستند. ” وی افزود: “ما از طریق فیلم های خلاقانه و تلاش بی وقفه خود ، نگاه های مختلف ، فرار بصری متنوعی را ارائه می دهیم که دنیا آنها را نمی بیند ، اما ما آن را می مکیم! همیشه بهترین پاشنه خود را جلو بگذاریم.” “با لبخند بر لبهای ضرب و شتم ما! سپاسگزار بودن از این دوران ، نمی توانم منتظر سال آینده باشم.”


تصویر از طریق اینستاگرام Saweetie

زمان ارسال Saweetie نمی تواند کاملتر باشد ، زیرا Cardi B و Megan Thee Stallion فقط نامزد Grammy شدند. قدرت دختر ، امیریت؟