ساوتی احتمالاً تأثیری را که نظر وی در مورد کیف های بیرکین خواهد داشت تصور نمی کرد ، اما افسوس که در اینجا هستیم ، هفته ها از یک بحث پرشور که نظرات زنان ، مردان ، دختران و پسران را ارائه می داد ، دور شده ایم.

در حالی که بسیاری از ما توانایی تهیه کیف مورد علاقه هرمس را نداریم ، ساویتی و تعدادی دیگر از افراد مشهور با استفاده از ستاره “Tap In” این پیشنهاد را در موسیقی ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ارائه می دهند ، اگر مرد شما برایت یکی بخر ، او شایسته تو نیست.

این نظرات در اینستاگرام لایو انجام شد ، در حالی که دوست پسرش Quavo به راحتی شانه خالی کرد و احساسات را امضا کرد.

هفته ها بعد ، Saweetie در حال بازدید مجدد از بحث است ، و هدف اظهارات اولیه خود را توضیح می دهد.

ساوتی در مصاحبه جدید خود با بروکلین وایت از دختران یونایتد به شوخی گفت: “بیایید در مورد گفتمان صحبت کنیم.” “برای من ، یک بیرکین نماد یک هدیه است. بنابراین برای افرادی که وارد می شوند ، صحبت می کنند در مورد” اوه ، من می خواهم اموال دخترم را بگیرم “، چرا اموال او را نمی گیری و یک بیرکین “.

وی در ادامه تصریح کرد که او به سادگی معتقد است که مردان باید شریک زندگی خود را خراب کنند و از کیف بیرکین به عنوان نمونه استفاده کنند.

ساویتی گفت: “احساسات من در پس این مسئله فقط همین بود ، می دانید ، دخترتان را خراب کنید.” “او را با وفاداری ، انرژی و نحوه رفتار خود خراب کنید.”

وی اظهار نظر را پس نگرفت اما گفت که تأثیر آن به او یادآوری می کند که سیستم عامل وی در چند سال گذشته چقدر رشد کرده است.


اما مک اینتایر / گتی ایماژ

این خواننده رپ در حال آماده سازی اولین آلبوم استودیویی خود است موسیقی ساحل زیبا، که سال آینده خارج می شود

[via]