ساوتی به شایعاتی مبنی بر اینکه کوآوو با دختر لیل وین ، رجینا کارتر ، خیانت کرده ، پاسخ داده و این ادعاها را “اخبار جعلی” در توییتر خوانده است.

Saweetie ، Quavo ، تقلبآلبرتو E. رودریگز / گتی ایماژ

رپ نوشت: “قبل از اینکه الاغ Quavo را به دردسر بیندازید ، از انتشار این اخبار جعلی دست بردارید ، زیرا من آن گریه را بازی نمی کنم.”

این شایعات توسط جرالد هاستون ، کمدین ، ​​که از Quavo در اینستاگرام زنده نظرات “شما هنوز هم لعنتی لعنتی؟” این س duringال در جریان حماسه های جیزی و گوچی مانه مطرح شد ورزوز مسابقه از زمان انفجار این ماجرا در شبکه های اجتماعی ، هاستون توضیحات خود را روشن نکرده است.

رجینا کارتر پس از انتشار شایعات در توییتر گفت: “بچه ها .. بیایید با داستانی که در منطقه نظر VS توسط شخصی که من حتی او را نمی شناسم ، اجرا کنیم.” “واقعاً بیمار است که مردم بدبخت چقدر می توانند خبرهای جعلی باشند.”

Quavo همچنین شایعات را تکذیب کرد ، اگرچه از آن زمان این توییت را حذف کرده است. “مرد دیوانه اینترنتی. نه دختر ویزی نه!” او نوشت.

پس از انکار شایعات ، Quavo تصمیم گرفت با پیروان خود Call of Duty را بازی کند و در توییتر “COD AFTER DARK TOURNAMENT RIGHT NOW JOIN PS5 cross-play” نوشت. کوآوو با وجود کمبود سهام برای کنسول بسیار پرطرفدار ، از معدود خوانندگان رپ بود که زود Playstation 5 را دریافت کرد.

[Via]