SAINt JHN Cliques با Kanye West برای “Pray 4 Me”

نیمه شب ، SAINt JHN برای تحویل آلبوم جدید خود وارد صحنه شد در حالی که جهان می سوخت ، یک عنوان آلبوم خاطره انگیز از دوران محبوب emo. و اگرچه شناخته شده است که SAINt JHN به مناسبت های مالیخولیایی موم می زند ، اما صدای او بسیار شایسته تر یک شیرجه عمیق است. به طور خلاصه ، این آخرین پروژه از ملودیست یک سفر از ابتدا تا انتها است ، و “Pray 4 Me” به عنوان نقطه اوایل علاقه برجسته است – البته فقط به این دلیل که از آوازهای یک نامزد ریاست جمهوری برخوردار است.

آنچه در مورد وضعیت کنونی موسیقی Kanye West می خواهید بگویید ، اما ناگفته نماند که حضور او هنوز مساوی است. در بیشتر موارد ، كانیه ترجیح می دهد كه شعر كوتاه خود را قبول كند ، اما لحظه هایی از غزل های تأثیرگذار و قافیه های الهام گرفته وجود دارد. او تف می کند: “آنها می خواهند بپرسند ،” آیا او خوب است؟ ” “من می دانم که من زندگی می کنم تا بگوید که ما در جهنم زندگی کردیم.”

در مورد مرد ساعت ، SAINT JHN تصمیم می گیرد خویشتنداری نشان دهد ، و با آیه ای بازتابنده روی تولید جوی شناور است. وی بعد از درخواست پخش آهنگ برای مادرش در صورت مرگ ، گفت: “Meek tryna حداکثرها را پایین می آورد ، Trump در مجلس سعی دارد لهجه ها را پایین بیاورد.” “فیلم زندگی واقعی ، من هیچ بازیگری را نمی شناسم که فقط سعی کنم به جلو بروم ، آنها من را عقب می کشند.”

این را خودتان بررسی کنید و حتماً SAINt JHN را بررسی کنید در حالی که جهان می سوخت درست همین جا.

متن های قابل ذکر

زندگی من اکنون ، این برجسته اکنون
فقط اگه الان بمیرم مامان منو بازی کن
قبل از اینکه چشمهایم را ببندم ، قبل از اینکه دراز بکشم
هر زمان که کلاه خود را آویزان کنم ، هرگز تاج خود را پنهان نمی کنم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>