با “Roses” با ریمیکس Iambek خود که همچنان در چرخش سنگین است و آلبوم کاملاً جدیدش در حالی که جهان می سوخت SAINt JHN به طور رسمی برای آزادی خارج شده است ، دلیل این امر در جهان این است که خود را به پشت بیاندازد. با این حال او همچنان مصمم است که به کار خود ادامه دهد و لحظه ای طول بکشد تا آن را با Ebro Darden در Apple Music خرد کند. در طول مکالمه آنها ، JHN در مورد کار با Kanye West در “برای من دعا کن” ، یک نکته برجسته از تلاش اخیر او ، شروع به کار کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=5TnIQIaoRUg

JHN توضیح می دهد ، قدمت آن را به 31 مارس 2019 آغاز می کند ، توضیح می دهد: “من این یکی را وقتی Nipsey رد شد ، شروع کردم ، به معنای واقعی کلمه روزی که Nipsey عبور کرد ، من این رکورد را ثبت کردم.” من خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم و نمی دانستم چه کاری انجام دهم. این برای شما کاملاً شبیه او بود. من آن را برای وی در وایومینگ بازی کردم ، و به محض این که کار او تمام شد ، ما یک کمپین Gap را شلیک می کنیم و او می گوید رکورد را بردار ، و او پشت من است که آن را ضبط می کند در حالی که من تیراندازی می کنم کمپین مشترک Gap. ”

علاوه بر این ، او همچنین نشان می دهد که Kanye قصد دارد یک آلبوم همکاری انباشته را تنظیم کند ، اگرچه جزئیات در آن جبهه خاص مبهم است. او می گوید: “شما می خواهید یک آلبوم ، من ، او و Buju با هم تولید کنیم.” “شما می خواهید تولید اجرایی کنید ، شاید او یکی بعدی یا دیگری را بعد از آن انجام دهد.” اگرچه مطمئناً جالب خواهد بود ، با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن برنامه زمانی كانیه ، تعجب نکنید اگر این یك دقیقه روی مشعل قرار گیرد اما هنوز هم جالب است كه ببینید سر تهیه كننده افسانه ای كجاست.

گفتگوی کامل JHN با Ebro Darden را برای Apple Music در زیر ببینید. آیا می خواهید آلبومی از Buju Banton ، Kanye West و SAINt JHN را ببینید؟