پیش نویس 2020 NBA باعث بدخلقی Sada Baby شد ، بنابراین او تصمیم گرفت چند چیز را از سینه خارج کند. به طور طبیعی ، هنرمند دیترویت طرفدار سرسخت پیستون است اما از نتیجه انتخاب تیم خیلی راضی نبود. او به اینستاگرام رفت تا چند ایده در مورد تازه کارهای انتخاب شده به اشتراک بگذارد ، و در حالی که وی ویدیوهایی را به اشتراک می گذاشت ، تصمیم گرفت زنان این صنعت را که از مشاغل تحریک آمیز به بازی موسیقی منتقل شده اند ، هدف قرار دهد.

خواننده رپ “Whole Lotta Choppas” گفت: “و فقط” چون حالم بهم می خورد و می خواهم آن را روی زمین بگذارم “. “B * tch ، اگر به پورنوهای f * ckin و همه نوع موسیقی sh * t ، f * ck yo معروف هستید! آیا کسی شما را جدی نمی گیرد چون هیچ هنرمند مادری نیست. مراقبت” هیچ کس آن sh * t. B * tch ، شما به خاطر shakin ‘ass ، showin’ titties، f * ckin ‘شناخته می شوید فقط به همه نوع sh * t علاقه مند است. هر چه باشد ، b * tch. هیچ کس در مورد ضبط کردن به شما حرف نمی زند هیچ موسیقی مادرانه * پوست ندارید. خودتان واقعی شوخ طبعی باشید. “

Sada Baby هیچ نمونه ای در این مورد ذکر نکرد بحث محلهکلیپ، اما این بدان معنا نیست که مردم برای بحث در مورد امکانات به اظهار نظر هجوم نیاوردند. تعدادی از خانمها بوده اند که از شغل هایی مانند مدل های پر زرق و برق یا نوازندگی به موسیقی نقل مکان کرده اند و به ویژه در رپ به هنرمندانی موفق و برتر تبدیل شده اند ، بنابراین به ما بگویید فکر می کنید Sada Baby از چه کسانی صحبت می کند. در زیر رد او را بررسی کنید.