رفتن به نوشته‌ها

Russ & KXNG کور شده در مورد “سندرم استکهلم”

شب گذشته ، راس فیلمنامه را ورق زد و نام تجاری جدید خود را به اشتراک گذاشت CHOMP EP شب گذشته ، به طور موثر یک نامه عاشقانه به ریشه های هیپ هاپ را تکه تکه کرد. با ستایش از میهمان Ab-Soul ، Busta Rhymes ، Alchemist ، DJ Premier ، Black Thought ، Benny The Butcher و KXNG Crooked ، آخرین راس او را در یک سطح نخبه رپ می کند ، و به طور موثر خودش را در کنار برخی از بازی ها نگه می دارد غزل سرایان نخبه. در هیچ کجا این مسئله به جز پاره شدن “سندرم استکهلم” مشهود نیست ، یک ضرباهنگی که خود تولید می کند و می بیند که راس و کروک به صورت غیرقانونی در می آیند.

در این مرحله ، به راحتی می توان گفت كه راس با حمایت از اهمیت مالكیت و درك موقعیت خود در رواج چنین ذهنیتی ، به یك رهبر اندیشه در صنعت تبدیل شده است. او به سرعت در طول آیه آتش زا خود یادآوری می کند ، و کسانی را که از توجه به هشدارهای او کوتاهی می کنند ، طعنه می زند. تف می کند: “من M را بعد از M ساخته ام ، شما رئیس نیستید که درصد خود را پس از آنها بدست آورید.” “این خشن است ، پول دیگر باعث کاهش سرعت مخاطب نمی شود / تبلیغات Fashion Nova و Onlyfans این امر را آشکار کردند.”

تعجبی ندارد که او چنین عملکرد فوق العاده ای را تجربه می کند – شخص به سادگی با KXNG کج همکاری نمی کند و قدم در این کار نمی گذارد. غزل سرای قتل عام بدون از دست دادن یک ضربه ، با لمس مضامین مشابه با تمرکز تیز ، با شدت راس مطابقت دارد. “با نوشتن نامه ای به سوگه گفت:” من هنوز بهترینم جایی که Killer Mike / Leavin “میکروفون” بی روح است و این همان چیزی است که میکروفون های کشنده است. “

وقتی صحبت از روبرو شدن شعر و شعر روبرو می شود ، “سندرم استکهلم” یکی از بهترین مواردی است که در یک دقیقه شنیده ایم. اکنون این مورد را خودتان بررسی کنید و مطمئن باشید که از روس پشتیبانی جدید خود را نشان می دهید CHOMP EP ، در اینجا موجود است.

متن های قابل ذکر

من M را بعد از M ساخته ام ، شما رئیس نیستید که درصد خود را بعد از آنها بدست آورید
این خشن است ، پول دیگر مخاطب را کند نمی کند
تبلیغات Fashion Nova و Onlyfans این امر را آشکار کرده است
متاسفم اما نیستم
احساس من این است که آیا شما همچنان می توانید عکس پرتاب کنید
بنابراین آنچه را که می دهی بدست می آوری – لعنت می کنم
همین حالا و فردا برگرد
من در آفریقا بالا سیگار کشیدن کلیمانجارو هستم

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *