Russ Drops “Chomp” Ft. Ab-Soul ، بنی قصاب ، Busta Rhymes ، اندیشه سیاه و موارد دیگر

طرفداران او هرگز گرسنه نمی مانند زیرا راس مطمئن می شود که به طور مرتب آهنگ های جدیدی به آنها غذا می دهد و او برای آخرین پروژه خود لقمه ای از هیپ هاپ گرفت. راس اخیراً به اشتراک گذاشت که در حال آماده سازی پنج قطعه EP خود است چامپ، و پس از به اشتراک گذاشتن ویژگی ها ، طرفداران انتظار داشتند که این یکی مشت بخورد. جمعه گذشته (13 نوامبر) راس سقوط کرد Rap City: The زیرزمین-از تک آهنگ “Who Wants What” با Ab-Soul بصری الهام گرفت و این جفت هنرمند تحسین شده میله هایی را که هنوز در حال تکرار است ، رها کردند.

طرفداران اکنون می توانند همه این موارد را گوش کنند چامپ همانطور که راس پروژه را در نیمه شب سه شنبه (17 نوامبر) به طور کامل منتشر کرد ، باید ارائه دهد. این رکورد نوعی شعر برای ترانه سرایان و ریشه های Hip Hop است زیرا هر ضرب آهنگ با دقت ساخته می شود تا به خوبی با میله های تنظیم دقیق هر هنرمند سازگار شود. این ویژگی ها شامل موارد اضافه شده از KXNG Crooked ، Ab-Soul ، DJ Premier ، Busta Rhymes ، Benny The Butcher و Black Thought هستند. پخش جریانی چامپ و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

لیست آهنگ

1. سندرم استکهلم ft. KXNG کج
2. Who Wants What ft. Ab-Soul
3. Inside Job ft. DJ Premier
4. Line Em Up ft. Busta Rhymes
5. Momentum ft. بنی قصاب و اندیشه سیاه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>