ردی ریچاس یکی از ستاره های برجسته بازی بود که هنوز موفقیت آلبوم ابتدایی خود را بر عهده دارد لطفا مرا بخاطر ضد اجتماعی بودن ببخشید. در واقع ، با وجود اکران اولیه آن در سال 2019 ، تعداد کمی می توانند تأثیری را که “جعبه” در سال 2020 داشته است انکار کنند ، تا جایی که احساس می شود یکی از سرودهای قطعی سال است. و در حالی که او آن را در مورد ویژگی های مختلف نگه داشته است – از جمله تغییر در تک آهنگ “Rockstar” عظیم DaBaby – بسیاری با صبر و حوصله منتظر بودند ببینند که این هنرمند جوان کامپتون برای آلبوم دوم دبیرستان آینده کجا می رود.

ردی ریچ

اسکات دادلسون / گتی ایماژ

همانطور که اتفاق می افتد ، بسیاری از طرفداران گمانه زنی کرده اند که تلاش بعدی ردی عنوان خواهد شد عشق به سختی دیگر واقعی است ، نظریه ای که در ابتدا پس از ارسال یک تیزر رمزآمیز جرقه زد. اگرچه مشخص نبود که آیا کار بعدی ردی ریچ یک تک است یا یک آلبوم ، با توجه به اینکه هنرمندان تمایل دارند از آبی ترین آبی ها رها شوند ، اما بسیاری معتقدند که سقوط دانشجویی وی قریب الوقوع است. و حالا ، خود ردی این هیاهوها را بیشتر برانگیخته است ، زیرا به اینستاگرام رفته و اعلام کرده است “زمان آن است”.

این صدمه ای نمی بیند که او از یک ساعت مچی ریچارد میل استفاده می کند و پست را چند منظوره می کند. لازم به ذکر است که موسیقی جدید روز جمعه می رسد و آلبوم قبلی ردی اخیراً در 6 دسامبر سالگرد یک سالگی خود را جشن گرفت. ممکن است رپ در پایان یک سال لذت بردن از افتادن را داشته باشد ، در حالی که این پروژه آینده در خدمت پیشرفت این نظریه است. البته ، این می تواند به راحتی دود و آینه باشد – اگرچه با توجه به همه چیزهایی که از نامزد شش بار گرمی دیده ایم ، ردی ریچ دقیقاً می داند که چه کاری انجام می دهد.

پست مرموز زیر را بررسی کنید و مراقب اخبار بیشتر درباره این آلبوم باشید که ممکن است تحت این عنوان نباشد عشق دیگر به سختی واقعی است.