او زندگی نسبتاً آرامی را به دور از جنجال زندگی می کند ، اما ردی ریچ اکنون که علیه او شکایت شده است خبرساز شده است. این خواننده رپ امسال به موفقیت های زیادی رسیده است و شب گذشته جایزه موسیقی آمریکایی بهترین آلبوم رپ / هیپ هاپ را به خاطر شماره 1 موفق خود به خانه برد. لطفا مرا بخاطر ضد اجتماعی بودن ببخشید. در ماه های اخیر گزارش هایی مبنی بر متهم شدن هنرمندان به پرداخت نکردن بدهی به صاحبخانه خود گزارش شده است و ردی نام خود را به لیست در حال رشد اضافه می کند.

ردی ریچ ، دادخواست ، اجاره
Gregg DeGuire / Stringer / Getty Images

به گفته تیاو انفجار، ردی ریچ توسط صاحبخانه سابق خود ، AIM Property Investment، Inc شکایت کرده است ، وی اظهار داشت که رپر اجاره خود را پرداخت نکرده است. گزارش ها حاکی از آن است که اسناد حقوقی ایالتی راودی به دست آورده است که حاکی از آن است که “ردی” بابت “200،000 دلار اجاره گذشته” به صاحبخانه محکوم می شود و همچنین “موفق به استرداد ملک در شرایط خوب نمی شود”. گزارش شده است که این اقامتگاه که در Encino ، کالیفرنیا واقع شده است ، در اوایل ماه آوریل توسط رپر اشغال شد ، اما تا ژوئیه ، صاحبان املاک گفتند که ردی پرداخت اجاره را متوقف کرد. اسناد قانونی نشان می دهد که رودی ماهانه 15950 دلار از بین می رود.

در ماه آگوست ، رودی گزارش داد که “از تصرف” محل اقامت خودداری کرد اما به دلیل اینکه او قرارداد اجاره یک ساله را فسخ کرد ، صاحبخانه می خواهد که او هزینه کامل را پرداخت کند. این خواننده رپ همچنین متهم به آسیب رساندن به اموال به قدری گسترده است که از زمان خارج شدن از خانه ، خانه اجاره داده نشده است. صاحبان املاک معتقدند که ردی ریچ نیز باید “مسئول اجاره از دست رفته” باشد. خسارات خاص در این دادخواست ذکر نشده است.

[via]