موشک بو داده برای راسل وستبروک تولد ارسال

عنصر

اگر شما طرفدار هیوستون راکتس هستید ، 24 ساعت گذشته کاملاً استرس زا بوده است زیرا اخیراً مشخص شد راسل وستبروک خواهان جدایی از تیم است. پس از اینکه در فصل خارج از فصل به هیوستون دادوستد شد ، به نظر می رسد بازیکن فوق ستاره دیگر نمی خواهد در کنار جیمز هاردن بازی کند ، چیزی که برای بسیاری کمی شوکه کننده بوده است. در هر صورت ، وستبروک در حال خروج از خانه است و به نظر می رسد شارلوت هورنتز در تلاش است تا او را جمع کند.

علیرغم اینکه می خواست از هوستون خارج شود ، تیم رسانه های اجتماعی راکتز وظیفه غیرممکن را به عهده گرفت کوچک نبودن امروز سی و دومین سالگرد تولد راسل وستبروک است و راکتز به مناسبت جشن گرفتن ، توییتر خود را تبریک گفتند و تولد او را تبریک گفتند. به طور موثر گفت که او دیگر نمی خواهد حتی در تیم باشد. همانطور که می توانید تصور کنید ، کاربران توییتر تصمیم گرفتند تیم رسانه های اجتماعی Rockets را برای پست خود کباب کنند ، که منجر به جوک های خنده دار و توییت های نقل قول شد.

اطمینان حاصل کنید که برخی از واکنش های زیر را بررسی کنید و در اینجا بمانید برای اخبار بیشتر در مورد وستبروک در ارتباط باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که این خبر را برای شما به ارمغان می آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>