در حالی که فصل NBA تنها حدود سه هفته مانده است ، تیم های سراسر لیگ پیراهن های City City خود را برای سال آینده به نمایش می گذارند. به نظر می رسد این لباس ها همیشه بحث و جدل بین هواداران را برانگیخته است ، اگرچه بسیاری از آنها می توانند توافق كنند كه این پیراهن ها در نمایندگی از شهرهای مربوطه خود به خوبی عمل می كنند.

در اواسط معامله راسل وستبروک برای جان وال ، راکت ها تصمیم گرفتند شب گذشته از پیراهن های City Edition خود رونمایی کنند و همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، آنها دارای برخی از لرزش های سنگین Houston Oilers هستند. پیراهن ها و شلوارک ها سایه روشن آبی پودری هستند ، در حالی که راه راه های قرمز و سفید در سراسر قرار گرفته اند. از بسیاری جهات ، این لباس ها با بدنام Travis ScottAir Jordan 4s مطابقت دارند.

به طور معمول ، این پیراهن ها به برخی واکنش های قطبی منجر می شوند ، هرچند ، با این پیراهن ، به این سادگی اتفاق نیفتاده است. در عوض ، طرفداران به طور خاص این شلوارک ها را تمجید کرده اند. حتی جی جی وات از تگزاس های هوستون نظر خود را در این مورد قرض داد و خاطرنشان كرد كه وی برای لباس خود به یونیفرم نیاز دارد.

در مورد نظرات پیراهن Rockets ‘City Edition در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.