اگر می خواهید شخصی خاص خود را برای تعطیلات مورد علاقه خود قرار دهید ، ریحانا شما را تحت پوشش قرار داده است. مارک Savage x Fenty با موفقیت موفقیت آمیز او همچنان مورد علاقه طرفداران خود قرار گرفته و حالا مجنر Fenty بار دیگر در لباس زیر لباس خود را نشان می دهد تا به تقویت بیشتر این خط کمک کند. همراه با تعدادی از مدل ها و سفیرانی که ریحانا از آنها خواسته است ، مگان تی استالیون به خواننده پیوست و در یک عکس از عکس آبی و زمستانی از خودش عکس گرفت.

جدا از همکاری مداوم خود با Savage x Fenty ، مگان تو استالیون امسال چیزهای زیادی برای جشن گرفتن دارد. او سومین EP خود را کنار گذاشت سوگا دوباره در ماه مارس دنبال شد و آن را با دو تک آهنگ شماره 1 دنبال کرد: “Savage (Remix)” با بیانسه و “WAP” کاردی B. اخیراً ، مگان اولین آلبوم استودیویی خود را به اشتراک گذاشت خبر خوب که برای او اولین شماره 2 در این جدول بود. از طرف دیگر ، ریحانا طرفداران خود را برای مدتها در حالت تعلیق نگه داشته است زیرا آنها همچنان برنده گرمی را در مورد پروژه بعدی او مورد آزار و اذیت قرار می دهند.

به نظر می رسد که برند Savage x Fenty و Ri Fitness Beauty وی را مشغول خود نگه داشته اند. او اغلب طرفداران آزرده خاطر را اذیت می کند اما به تازگی فارل ویلیامز فاش کرده است که The Neptunes برای اطمینان از اینکه پروژه پیش رو BadGalRiRi شباهت به پروژه دیگری ندارد ، در استودیو مشغول اضافه کاری بوده اند. چند عکس مورد علاقه Savage x Fenty را از Rihanna در بالا و Megan Thee Stallion در زیر ببینید.