در حال حاضر یک خواننده رپ وجود ندارد که مانند Rico Nasty باشد. او در موسیقی و مد مرزها را زیر پا می گذارد و به نظر می رسد که ما تقریباً آماده دریافت آلبوم مورد انتظار هستیم. تعطیلات کابوسکه او برای مدتی طعنه زدن است. در اوایل این ماه ، او فاش کرد که این پروژه در 4 دسامبر در حال رسیدن است و چند روز قبل از انتشار آن ، او به طور رسمی طعم آنچه را که در این پروژه انتظار دارد را به هواداران داده است.


جاش سیسک / برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

ریکو امروز با نگاهی اجمالی به لیست آهنگ برای پروژه که شامل چند ضربه زننده سنگین است ، به ‘Gram’ رسید. همانطور که انتظار می رفت ، گوچی مانه و دون تولیور در لیست آهنگ آهنگ “Don’t Like Me” ظاهر می شوند. در کنار آن دو خواننده رپ ، امینه همچنین در “Back & Fourth” ظاهر می شود. ریکو همچنین میزبان ضخامت مخصوص زنان برای “Smack A Bitch (ریمیکس)” با Sukihana ، Rubi Rose و Ppcocaine است. این پروژه در مجموع شانزده قطعه با درج آهنگ پاداش است.

تعطیلات کابوس موقعیت Rico Nasty در بازی را محکم می کند. او در طول سالها چندین امضا کننده سنگین دریافت کرده است ، از جمله از Cardi B که رپ “Smack A Bitch” را به عنوان رپ “بعدی” اعلام کرد. Juicy Jalso فاش کرد که او برای Rico موسیقی ساخته است ، اگرچه مشخص نیست که آیا همكاری آنها را درباره پروژه جدیدش بشنوید. لیست پیگیری زیر را بررسی کنید. از شنیدن چه ترانه ای بیشتر هیجان زده اید؟