بلافاصله هر کدام را دنبال کنید ورزوز، هنرمندان مشتاق اند ایده هایی را که باید در این مجموعه با چه کسی ظاهر شوند ، بی اندازند. Juicy J همچنان به رقابت برای او ادامه می دهد ورزوز دیروز (19 نوامبر) در اظهارات مسابقه تاریخی Jeezy و Gucci Mane شلیک کرد و یک بار دیگر خواست و خواستار نوبت او شد. در حالی که هنرمندانی وجود دارند که ورودشان را به صراحت انکار کرده اند ، از جمله Bow Wow و Chris Brown که صریحاً اظهار داشتند که آنها ظاهر نخواهند شد ، دیگران امیدوارند که روزی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند – یا حداقل امکان دیدن واکنش مردم را تحریک می کنند.

یکی از کاربران توییتر پیشنهاد کرده است که Rich The Kid و Lil Uzi Vert برای این سریال جفت شوند مرد رئیس خواننده رپ پاسخ را با بازنویسی زیر عنوان “فردا؟” دوباره بازتوییت کرد. با توجه به سابقه دیرینه خصومت ، برخی معتقدند که ریچ و اوزی – دقیقاً مانند جیزی و گوچی – باید بتوانند گوشت گاو خود را خرد کرده و به جلو بروند ، حتی احتمالاً به عنوان یک همکاری. ما مطمئن نیستیم که این حتی روی رادارهای Swizz Beatz و Timbaland است یا خیر ، اما اگر برای فرهنگ باشد ، آنها حداقل آن را در نظر می گیرند.

چند پاسخ از طرفداران در مورد اینکه آیا ریچ و یوزی باید موسیقی را در این مجموعه محبوب داشته باشند ، بررسی کنید و اگر می خواهید برای تماشای پایین رفتن این سریال تنظیم شود ، به ما اطلاع دهید.