یک دقیقه طول کشیده است ، اما سرانجام هنرمندان به این ایده می رسند که مالکیت در میان مهمترین اهداف جستجو قرار دارد. شاید راس سرانجام به بازی گسترده رسیده باشد ، چه کسی می داند. در هر صورت کاملاً واضح است که به دست آوردن کنترل استادان در بلند مدت بسیار سودآورتر است و منجر به ایجاد موج جدیدی از رپرها می شود که دقیقاً این کار را انجام می دهند.

Rich The Kid

جان فیلیپس / گتی ایماژ

اکنون ، Rich The Kid رسماً به صفوف پیوسته و خبرها را از طریق اینستاگرام اعلام کرده است. با توجه به غروری که به نظر می رسد از توانایی کارآفرینی خود برخوردار است ، جای تعجب نیست که او برای دستیابی به کنترل ارزشمندترین دارایی خود تا کنون منتقل شده است. اگرچه مشخص نیست که وی برای تأمین امنیت ارباب خود باید چه مواردی را بپذیرد ، اما به نظر می رسد که معامله به نفع وی بسته شده است. او اعلام می کند: “من صاحب همه اربابانم.” “من دیگر برده نیستم. مدیرعامل PS بزرگ.”

این مطمئناً یک حرکت بزرگ برای خواننده رپ است ، به ویژه وقتی که شما در انتشار قریب الوقوع آلبوم مشترک آینده او با YoungBoy Never Broke Again ، که جمعه آینده پخش می شود ، نقش داشته باشید. علاوه بر این یکی ، Rich The Kid سه آلبوم استودیویی را در زیر کمربند خود جمع کرده است ، از جمله جهان مال شماست ، جهان مال شماست 2 و رئیس رئیس ، اوایل سال جاری منتشر شد. از این لحظه ، او پنج پلاک از پلاتین به نام خود دریافت کرده است ، آهنگ هایی مانند “Plug Walk” ، “New Freezer” و “Splashin” به عنوان بزرگترین آهنگ های خود ایستاده اند. انتظار داشته باشید که او از مزایای این افراد و بسیاری دیگر که به جلو حرکت می کنند بهره ببرد. به Rich The Kid تبریک می گویم که یک بار دیگر سطح خود را بالا برد.