Reginae Carter و YFN Lucci مردم را متقاعد می کنند که پس از انجام این کار

بازگشته اند

Reginae Carter در اواخر سالها بهترین زندگی مجردی خود را می گذراند ، و در آن زمان چندین مصاحبه عاشقانه خود را تبلیغ می کرد و ادعا می کرد که هرگز با یک خواننده رپ دیگر دیدار نخواهد کرد. پس چرا او ظاهراً به YFN Lucci بازمی گردد؟

مردم Reginae را متهم می کنند که آنچه را که موعظه می کند عمل نمی کند ، به خصوص پس از شب گذشته ، وقتی او و دوست پسر سابقش YFN Lucci فریاد یکسان شخصی را زدند آشپز برای پختن یک وعده غذایی زیبا.

سرآشپز دی 305 دیشب پس از اینکه Reginae Carter و YFN Lucci او را در Stories Instagram خود برچسب گذاری کردند ، تبلیغات عالی انجام دادند ، اما مردم در مورد غذایی که او پخته صحبت نمی کنند. در عوض ، همه تعجب می کنند که چرا لوک و نای با هم بودند.

این زوج تابستان گذشته از هم جدا شدند پس از اینکه Reginae در یکی از مهمانی های دیوانه Trouble ، رپر را که مشغول کارهای غیرقابل گفتن با خیار و چند زن بود ، گرفت. عهد کند که دیگر هرگز با یک خواننده رپ قرار ملاقات نگذارد. با این حال ، به نظر می رسد که او فقط این کار را انجام می دهد زیرا … چرا دیگر او ظاهراً با دوست پسر سابق خود یک وعده غذایی می گذارد؟ /public/userfiles/2020/10/14/GettyImages-982246088.jpg “alt width =” 720 “height =” 1104 “>
پاراس گریفین / گتی ایماژ

غذا فوق العاده به نظر می رسد بنابراین ما مطمئن باشید که اوقات خوبی داشته اند اما آیا فکر می کنید این ایده خوبی برای رجینا و لوچی است که قبلاً بسیار سمی بودند؟

اخیراً ، لوچی شایعات دوستانه را با آرمانی سزار برانگیخت ، اما آنها تازه نزدیک برای فیلمبرداری موسیقی. شاید Reginae کردم حسادت و می خواستم تماس مرد او را؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>