COVID-19 انجام داد نه مانع از آن می شود که رجینا کارتر آخر هفته گذشته در آتلانتا برای تولدش به سبک بیرون برود. این دختر 22 ساله امروز (30 نوامبر) در یک سری عکس های گرفته شده در جشن تولد خود ، سه لباس شب خود را به اشتراک گذاشت و از دوست پسر خود ، YFN Lucci ، برای سازماندهی ستاره های پرآواز دهه 90 ، به اینستاگرام گزارش داد. رویداد با مضمون -2000s.

این برای بسیاری از هواداران که هنوز تحت تأثیر تفکیک کارتر و لوچی بودند ، تعجب آور بود. در آوریل سال 2019 ، کارتر اعلام کرد که این دو نفر از هم جدا شده اند و علناً سوگند یاد کرد که با نامزد رپ دوستانه نامعلوم است. برخلاف آن ، بعداً این زوج در تعطیلات با یکدیگر و در اوایل نوامبر سال 2020 دست در دست یکدیگر دیده شدند. هیچ یک از طرفین بازگشت یا بازگشت مجدد را تأیید یا تکذیب نکردند – تا کنون.

وی این پست را عنوان کرد: “دیشب واقعی بود دیوانه !! از دوست پسرم برای برگزاری این مهمانی شگفت انگیز برای من تشکر می کنم.” “با تشکر از پدر و مادرم برای ارتباط نوجوان و مانی (افسانه ای) و من می خواهم از همه کسانی که آمدند و با من مهمانی کردند تشکر می کنم! همه آنها واقعی هستید.”

ما شک داشتیم که این دو پس از آرزوی تولد کارتر از طریق اینستاگرام خود برای تولد کارتر ، دوباره دوستیابی داشته اند و دو عکس از او را برای خوراک خود به اشتراک گذاشتند با عنوان: “HAPPY BDAY FINE A ** GIRL.” اما پست کارتر که او را “دوست پسر” خود می نامد قطعاً موید آن است.

کارتر همچنین سه لباسی را که در مهمانی خود پوشید ارسال کرد – کاملاً مطابق با موضوع فوق الذکر.