Hot Ones طی چند سال گذشته به یک پدیده عظیم فرهنگی تبدیل شده و مسلماً بازی مصاحبه را تغییر داده است. مجری شان اوانز مجبور می شود با افراد مشهور مصاحبه کند در حالی که آنها را تحت بال مرغ و برخی از گرمترین ادویه های شناخته شده برای بشر قرار می دهد. این نمایش کاملاً مربوط به رتبه بندی Scoville است و در نتیجه ، آنها سعی کرده اند سس های داغ دیوانه وار خود را بسازند که هر آنچه را که پیش از آن بوده است براندازد.

در حال حاضر ، Hot Ones با یک Reebok برای یک کتانی کتانی که موردعلاقه نمایش است ، همکاری کرده است. به هر کفش ورزشی در این کلاغه “غذا” لقب داده شده است و بر روی زبان ، هر کفش دارای امتیاز Scoville خاص خود است. اولین شبح در این مجموعه Club C است که دارای یک روکش چرمی سفید و نام تجاری Hot Ones در کل است. به لطف رتبه بندی Scoville در سال 1985 ، این کفش ملایم دیده می شود. Reebok Classic Leather به لطف داشتن امتیاز 198301 Scoville دارای درجه “متوسط” است ، همه در حالی که یک رنگ آمیزی واقعاً منحصر به فرد و با بال مرغ در زیره آن فراهم می کند. البته بزرگترین قرعه کشی در اینجا Reebok Shaqnosis با امتیاز “داغ” 1.995.000 واحد Scoville است. این کفش دارای یک رویه چرمی مشکی است که در قسمت بالایی آن دارای حلقه های نارنجی ، قرمز و سبز است.

این همکاری امروز ارائه شد و شما می توانید هر سه مدل را در اینجا ، در وب سایت Reebok پیدا کنید. Club C و Classic Leather با قیمت 100 دلار فروخته می شود ، در حالی که Shaqnosis 160 دلار است. نظرات ما را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Reebok Club C
تصویر از طریق Reebok
چرم کلاسیک Reebok
تصویر از طریق Reebok
Reebok Shaqnosis
تصویر از طریق Reebok