مقامات در نیوجرسی در حال بررسی مرگ بی معنی تیراندازی در حال ظهور رپر Triple Beanz هستند. گزارش شده است که جمعه گذشته (27 نوامبر) ، تریپل بینز ، نام اصلی کوری تامپسون ، هنگامی که در روز روشن به ضرب گلوله کشته شد ، در نیوارک بود. این رپر در حوالی بلوک 300 خیابان آون در شهر شلوغ بود که Beanz در تصاویر نظارتی دیده می شود که به سمت ماشین پارک شده خود حرکت می کند. ناگهان ، دو مرد نقابدار از یک SUV بیرون پریدند ، از آن طرف خیابان قدم زدند و به سمت جوان 29 ساله بی خبر آتش گشودند.

بعد از تخلیه تعدادی عکس ، Beanz می افتد و به خیابان می غلتد. گزارش شده است که یکی از مظنونین به نظر می رسید انگار می خواست از مرگ Beanz اطمینان حاصل کند ، بنابراین از فاصله نزدیک ، تیر آخر را به سر او شلیک کرد. قاتلان سپس در حالی که مشاجره تکان دهنده حیرت آور تماشاگران بود ، فرار کردند.

DFG (Destined For Greatness) استودیوی ضبط در یک ادای احترام در اینستاگرام نوشت: “خیلی گمشده برای کلمات … قلب ما اینجا در DFG آسیب می بیند.” “مرد Beanz. یک سوپراستار در حال ساخت و مهمتر از همه خانواده در اینجا. در واقع tryna زندگی خود را تغییر داد. این مردی بود که کار می کرد و بسیار با استعداد بود. این همه چیز بسیار شیک است. Tripple Beanz ، ما شما را دوست داریم انسان و میراث شما برای همیشه از طریق ما و موسیقی شما زنده خواهد ماند. “

گزارش شده است که هیچگونه دستگیری صورت نگرفته است و اگر بازرسان افراد مورد علاقه ای داشته باشند ، این اسامی با مردم به اشتراک گذاشته نشده است. در اوایل سال جاری ، Tripple Beanz با Fetty Wap در تک آهنگ خود ، “Let’s Get It” کار کرد و شما می توانید موزیک ویدیوی آهنگ زیر را به همراه چند پست از خواننده رپ فقید بررسی کنید. ما صمیمانه به عزیزان کوری تامپسون تسلیت می گوییم.

https://www.youtube.com/watch؟v=29XEe9-_O1Y

[via][via]