هیئت منصفه R. Kelly در دادگاه شهر نیویورک ناشناس خواهد بود: گزارش

پس از بحث و گفتگو ، هیئت منصفه دادگاه R. Kelly در شهر نیویورک ناشناس خواهد بود. این خواننده رسوا در ایالت های مختلف با چندین اتهام روبرو شده است که شامل اتهامات مربوط به کلاهبرداری فدرال و قاچاق رابطه جنسی است – تمام اتهاماتی که وی در طول این تحقیقات در حال انجام انکار کرده است.

R Kelly ، هیئت منصفه ناشناس ، شهر نیویورک ، دادگاه
نوکیو DiNuzzo / استرینگر / گتی ایماژ

توسط ABC 7 News گزارش شده است که قاضی منطقه ایالات متحده آن م. برای یک هیئت منصفه ناشناس بعد از اینکه وکیل کلی با شور و حرارت علیه آن جنگید. دونلی اظهار داشت: “تشكیل هیئت منصفه ناشناس با توجه به جدی بودن اتهامات ، سابقه متهم در انسداد روند قضایی ، احتمال ارعاب اعضای هیئت منصفه و شدت توجه رسانه ها به این پرونده مناسب است.”

وکلای کلی استدلال کردند که هیئت منصفه نباید ناشناس باشد زیرا خواننده تهدیدی ایجاد نمی کند و با مشخص نبودن نام و کارفرمایان آنها ، روند بررسی دشوارتر می شود. دونلی تحت تأثیر قرار نگرفت و اضافه كرد كه “در صورت انتشار هویت آنها ، رسانه های اجتماعی به ابزاری برای آزار و اذیت اعضای هیئت منصفه تبدیل می شوند.”

R کلی در حالی که منتظر محاکمه است در زندان فدرال شیکاگو بدون وثیقه در زندان بسر می برد. تیم این خواننده چندین درخواست پیوند داده است زیرا کلی در پشت میله های زندان به شدت اجرا شده است. گزارش شده است که وکلای وی اظهار داشته اند که کلی نه تنها مورد حمله سایر زندانیان نبوده بلکه مأموران اصلاحی نیز به محافظت از وی در برابر اقدامات خشونت آمیز پشت کرده اند. درخواست خود محروم شده اند.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>