از آنجایی که عزیزان پادشاه وون در انتظار کسب اطلاعات بیشتر در مورد دادگاه معوق علیه متجاوزان ادعایی وی هستند ، Quando Rondo انتقادات از مردم را متوقف کرده است. گزارش شده است که کینگ فون در هنگام درگیری با خدمه و اطرافیان کواندو روندو مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده است و از آن زمان تاکنون نگرانی برای امنیت Rondo وجود داشته است.

Quando Rondo اخیراً ادعا کرد که مجبور شد کنسرت خود را لغو کند زیرا پلیس این رویداد را تعطیل کرد ، اما او به سرعت متهم شد و با اتهاماتی که از اجرای آن ترسیده بود حادثه را کنترل کرد. Rondo این اتهامات را انکار کرد و به زودی ، DMs فاش شد که گفته می شود بین Rondo و Lil Durk ، دوست خوب King Von بود. DMs اظهار داشت که Quando Rondo امیدوار بود قبل از تشدید گوشت گاو ، یک تماس تلفنی داشته باشد تا گوشت گاو آنها را له کند ، اما Rondo دوباره ظاهر شد و اعتبار صفحه نمایش را رد کرد.

هرچقدر که این وضعیت متشنج باشد ، روندو همچنان به حمایت علنی از دوست خود تیموتی لیکس ، 22 ساله ، که به جرم مرگ فون دستگیر شد ، ادامه می دهد. ساعاتی پیش ، روندو عکسی از خود با لکسز به اشتراک گذاشت و حاوی عنوان “من هر روز می گویم آزادم از اینکه هر روز ریپت کنی” بود. برخی از خواننده رپ را به دلیل بی احتیاطی انتقاد کرده اند.

لیکس ، که در جریان تیراندازی که باعث کشته شدن فون شد ، زخمی شد ، به قتل جنایی متهم شده است. پست Quando Rondo را در زیر بررسی کنید.

Quando Rondo ، Lil Baby ، Timothy Leeks ، King Von ، Lil Durk
اینستاگرام