گفته می شود که Quando Rondo در مورد مرگ شاه Von در این ماه تحت تحقیق نیست ، اما او همچنان در عناوین مربوط به این حادثه پیچیده است.

گفته می شود که پیش از شلیک مرگبار کینگ فون ، رپ درگیر مشاجره با کواندو رونو بود. همانطور که در تصاویر امنیتی منتشر شده از آن شب دیده می شود ، در حالی که وون ظاهراً مشتی به سمت رپر پرتاب می کند ، این دو دوست سابق در پارکینگ خود را پیدا کردند. این زمانی بود که همه جهنم از بین رفت و یک درگیری گسترده در تعداد زیادی قبل از شلیک ایجاد کرد.

Quando از آن زمان در مورد اوضاع صحبت کرده است ، و آن را در آهنگ جدید خود “End Of Story” و از طریق بیانیه هایی برای رسانه ها خطاب قرار داده است ، که در آن ادعا می کند که نسبت به همه چیز “بسیار بد” است.

این خواننده رپ متولد جورجیا قرار بود چند روز پس از مشاجره چند نمایش را اجرا كند ، اما به دلیل “وضعیت حقوقی ادامه دار” وی با توجه به محل برگزاری آنها لغو شدند. بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی این نظریه را مطرح کردند که لیل دورک در واقع تمام بلیط های نمایش را خریداری کرده است و همین امر آنها را مجبور به انصراف کرده است. این مقدار حدس و گمان باقی مانده است.

با وجود همه آنچه که در جریان است ، Quando Rondo آماده بازگشت به کار است. او اخیراً اعلام کرده است که فردا شب در جمعه سیاه نمایش بازگشت خود را به باشگاه بازمی گرداند.

وی نوشت: “ماكون گا این جمعه” نشان داد كه دوباره به نزدیكی آتلانتا برمی گردد. “I Love That MaC …. #PullUp.”

در نظرات ، مردم در حال برچسب زدن به لیل دورک هستند و از او می خواهند اقدامی انجام دهد. طرفداران Quando همچنین با صدای بلند از خواننده رپ پشتیبانی می کنند و به او اطمینان می دهند که به آنجا خواهد رفت ، برنامه اجرا خواهد کرد و با خیال راحت از خانه بیرون خواهد رفت.

فکر می کنید بازگشت Quando به صحنه باشگاه اکنون هوشمند است؟