شب گذشته Jeezy و Gucci Mane در یکی از سخت ترین نبردهای ورزوز به مصاف هم رفتند. نگاه خیره کننده گوچی مان به روح Jeezy برای همیشه ما را آزار خواهد داد و انعطاف پذیری آنها در مورد مد و املاک و مستغلات به عنوان یک لحظه سرگرم کننده برای بینندگان نقش آفرینی می کند.

در این نظرات ، تعدادی از خوانندگان مشهور رپر ، هنرمند و سرگرم کننده درمورد آنچه روی صفحه رخ می داد به صورت زنده اظهار نظر می کردند. بخش نظرات همچنین حاوی سخنان Quando Rondo بود ، که طی دو هفته گذشته درگیر یک موضوع حقوقی در مورد مرگ King Von شده است.

کواندو پس از ادعای درگیری با خدمه کینگ فون در پارکینگ سالن قلیان آتلانتا ، در مدت بهتر دو هفته سکوت اختیار کرد. ویدئویی از King Von وجود دارد که ظاهراً به طرف رقیب خود که ظاهرا Quando است می رود و با مشت به صورت او می کوبد ، که درگیری همه جانبه ای را برانگیخته و در عرض 5 ثانیه به تیراندازی تبدیل می شود. یک نفر ، که گفته می شود با اطرافیان کواندو درگیر است ، به ظن شلیک شلیک مهلکی که باعث کشته شدن شاه فون شد ، دستگیر شد.

در اظهارات شب گذشته نبرد Verzuz ، Quando طرفدار آزادی این مرد بود و در مقابل 1.8 میلیون بیننده “#FreeLulTim” را گفت.

گفته می شود Quando Rondo تحت تحقیق نیست زیرا پرونده در اکثر موارد بسته شده است. گفته می شود که رپر نسبت به آنچه در آن شب اتفاق افتاده احساس “بسیار بدی” می کند.