نمایش های Quando Rondo از ترس برای امنیت عمومی رپ به چپ و راست لغو شده اند. او قرار بود جمعه سیاه به صحنه برگردد ، اما در آخرین لحظه این کار تعطیل شد. پیش از آن شایعاتی مبنی بر خرید لیل دورک ، متحد نزدیک پادشاه فون ، جداول یکی از نمایش های Quando را خریداری کرده بود که در نهایت هرگز تأیید نشد.

در حالی که Quando همچنان به تمسخر در رسانه های اجتماعی می پردازد ، او همچنین در مورد آنچه با King Von در شب شلیک مرگبار خواننده رپ اتفاق افتاده است صحبت می کند. او به تازگی تک آهنگ جدید خود “End Of Story” را منتشر کرده است که به اوضاع اشاره دارد و همچنین یک مخلوط ویژه یوتیوب به نام قبل از اینکه وقتم تمام شود.


تادئوس مک آدامز / گتی ایماژ

ظاهراً ، اگر تصور شود که DM های فاش شده وجود دارد ، او همچنین با لیل دورک تعقیب کرده تا یک تماس تلفنی برقرار کند و گوشت گاو آنها را حل کند قبل از اینکه شرایط برای یکی از آنها زشت شود.

ویدئویی در حال پخش در شبکه های اجتماعی است که مکالمه ای ادعا شده بین لیل دورک و کواندو روندو در DMs را نشان می دهد. این پیام ها نشان می دهد كه كواندو ادعا می كند كه می خواهد گوشت گاو آنها را “قبل از ترش شدن شرایط” “مرگ” كند. طبق گفته Quando ، پیام ها جعلی هستند.

رپ در اینستاگرام استوری ها با اطمینان گفت: “باور نکن هیچ گه اینترنتی من هیچ کس را dm نمی کنم”. “و من فیس بوک یا اسنپ چت ندارم!”

از اواخر زمان اطلاعات غلط زیادی در مورد Quando Rondo منتشر شده است که اساساً همه چیز در اطراف او را گل آلود می کند. اخیراً شایعاتی مبنی بر لغو نمایش خود در جورجیا در آخر هفته شکرگذاری وجود داشت که باعث شد رپر برای رفع سردرگمی در تماس مستقیم با مروج کنسرت شرکت کند.

آیا فکر می کنید Quando به DM های Durkio سر خورد یا همانطور که خودش می گوید همه اینها کلاه است؟