علیرغم وجود شیوع سریع موارد COVID-19 در ایالات متحده ، هنوز مناطقی در اطراف این کشور وجود دارد که برای تجارت باز است. شهرهایی مانند لس آنجلس برای جلوگیری از تعامل و شیوع ویروس کرونا ، یک قفل دیگر را به کار بسته اند اما سایر کلان شهرها برای تعطیلات آخر هفته تعطیلات کلوپ های شبانه و مهمانی ها را بسته اند. مسابقه پیش بینی شده مایک تایسون و روی جونز جونیور فردا (28 نوامبر) باعث شده است که هزاران نفر از طرفداران بوکس میزگردهای دور هم باشند و افراد مشهور و همچنین برای رزرو میزبان رویدادها از سرمایه های خود استفاده کنند.

به نظر می رسد Quando Rondo نمایشی در جورجیا ترتیب داده بود ، اما گفته می شود در آخرین لحظه این نمایش لغو شده است. ساوانای 21 ساله اهل جورجیا عکس هایی از خودش را به همراه خدمه خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و عنوان آن را برای هواداران توضیح داد که چرا به صحنه نمی رود. وی نوشت: “شهردار و گروه پلیس ماكون گا امشب نمایش را لغو كردند.” “Sh * t من را به شدت عصبانی کرد !! من نمی توانستم صبر کنم تا به معنای واقعی کلمه بیرون بیایم.”

این اولین اجرای Rondo از زمان مرگ King Von در اوایل ماه جاری بود. گفته می شود همراهان فون و راندو درگیر درگیری فیزیکی بودند که پس از به صدا در آمدن شلیک ها مرگبار شد. فون ، به همراه دو قربانی دیگر ، به قتل رسیدند. پست های Quando Rondo را در زیر بررسی کنید.