اولین آلبوم مگان تو استالیون ، خبر خوب قرار است این جمعه برسد. مدتی طولانی است که پر از پستی و بلندی است و می توان نگاهی به گذشته انداخت و ما مطمئن هستیم که بسیاری از این جمعه ها مورد توجه قرار می گیرند. منظور من این است که این پروژه با آهنگی به نام “Shots Fired” آغاز به کار می کند و بسیاری از افراد قبلاً تصور کرده اند که این ممکن است ارتباطی با تیراندازی با حضور Tory Lanez داشته باشد (وی در این پرونده اظهار بی گناهی کرد).


کوین وینتر / گتی ایماژ

برخی ممکن است فکر کنند که او آلبوم را منتشر می کند و آن را برای چند سال آینده مانند کاردی با آن بیرون می کشد تعرض به حریم شخصی. با این حال ، او چیزهای بیشتری در فروشگاه دارد. مگ سال گذشته در مصاحبه با RapRadar ، مگ فاش کرد که او و Q-Tip با هم روی یک پروژه کامل کار کرده اند. او به طور کامل آلبوم را تولید می کند و به نظر می رسد می تواند شبیه به نقش او در دنی براون باشد اوکوناتیمسایین؟

وی به B. Dot و Elliot Wilson گفت: “Q-Tip یک چیز آلبوم است.”

الیوت در پاسخ گفت: “او دیدگاهی برای آن دید.”

“بله ، این قطعاً پروژه ای است که من می خواهم وقت خود را بگیرم – خوب ، من در همه پروژه هایم وقت می گذارم – اما این یکی دوست دارد ، آهنگ ها آهنگ ها. مانند ، عمق بیشتر. بنابراین ، من قطعاً خواهان تولید OG در آنجا هستم. “

چند روز مانده به آلبوم مگ ، B. Dot مجدداً آن کلیپ را در توییتر خود منتشر کرد و Q-Tip و Megan Thee Stallion را برچسب گذاری کرد تا از وضعیت تلاش مشترک آنها مطلع شود. “Yo Q-Tip، شما هنوز روی عرشه آلبوم Megan Thee Stallion #GoodNews هستید؟” او توییت کرد.

اگرچه تیپ تأیید نکرد که آیا او در پروژه پیش رو خود تولید داشته است ، اما او تأیید کرد که 2021 سالی خواهد بود که تلاش مشترک آنها نور روز را می بیند. کلیپ زیر را بررسی کنید.