پیگیری آلبومی مانند آن سخت است دیتوناسومین آلبوم استودیویی Pusha T ، و اولین بار که از جلسات وایومینگ منتشر شد ، بلافاصله پس از انتشار با اکثر مردم مورد توافق قرار گرفت که بهترین پروژه Pusha T تا به امروز است ، بلافاصله مورد ستایش قرار گرفت. تولیدات Kanye West برای دنیای سوخت کوکائین Pusha T بسیار مناسب است. حتی پوش آن را به عنوان خودش توصیف کرد نوار بنفش. خوب ، شما از کجا می روید؟


اسکات گریس / گتی ایماژ

در حالی که دیتونا ممکن است فقط توسط کانیه وست تولید شده باشد ، Pusha T همچنین یکی از روزهای خود را برای کمک به ایجاد پروژه بعدی خود ثبت نام می کند. در طی یک لایو اینستاگرام با استیون ویکتور ، وی جزئیات پروژه را ریخت. از هم اکنون ، هیچ ویژگی اضافه شده بر روی پروژه وجود ندارد اما همیشه می تواند تغییر کند. او فاش کرد که کانیه وست و نپتون در حال انجام تمام مراحل تولید این پروژه است.

وی گفت: “در حال حاضر ، این فقط” شما و فارل است. و نپتون. متاسفم. همین. ” “این تمام شد. چیزی برای گفتگو نیست. شما می دانید که من بهترین ها را به ارمغان می آورم. من از همه بهترین ها را می آورم.”


دانیل بوچارسکی / گتی ایماژ

در حالی که استیون ویکتور مفصل های فارل را به صدا در می آورد ، حتی به شوخی می گفت که قبلاً برای ماشین جدید سفارش داده است ، پوشا تی تایید کرد که چاد هوگو به شدت در روند پروژه نقش داشته است.

تاریخ اکران مشخص نشده است اما او قبلاً به ما گفته است که باید منتظر عظمت باشیم. بنابراین ، خواهیم کرد. می خواهید Pusha T رپ را در پروژه بعدی خود با چه کسی بشنوید؟ صدا در نظرات.