چند ماه پیش ، پوما و نینتندو برای یک کلاپ Super Super 64 در کفش کاملاً جدید امضای J. Cole ، Puma RS-Dreamer با هم همکاری کردند. در طول سال ها ، دزدکی حرکت ها ثابت کرده اند که چقدر از همکاری در زمینه فرهنگ پاپ لذت می برند و در نتیجه ، به نظر می رسد که پوما و نینتندو حتی با کفش های ورزشی با مضمون سوپر ماریو بیشتر به بازار می آیند.

در تصاویر زیر ، شما می توانید پنج پیشنهاد دیگر Puma x Super Mario را پیدا کنید ، و همه آنها یک زمان منحصر به فرد از تاریخ غنی Super Mario را در بر می گیرند. یک پیشنهاد موج دار فیروزه ای از Puma RS-Dreamer وجود دارد که به نظر می رسد از Super Mario Sunshine الگو گرفته است. زیبایی Sunshine در Puma Clyde نیز یافت می شود ، زیرا شاهد طولانی شدن ماریو با بسته Flud او هستیم. دو پیشنهاد Puma Future Rider ادای احترام به بازی های قدیمی فرانچایز ، از جمله نسخه اصلی NES را دارند. سرانجام ، Puma RS-Fast ظاهری منحصر به فرد Super Mario Galaxy برای طرفداران معاصر تر ارائه می دهد.

کل مجموعه ، به جز مدل NES ، در تاریخ 27 نوامبر در Puma.com و در خرده فروشی های منتخب کاهش می یابد. در مورد کفش ورزشی NES ، شما می توانید از 4 دسامبر آن را جمع کنید.

پوما
تصویر از طریق پوما
پوما
تصویر از طریق پوما
پوما
تصویر از طریق پوما
پوما
تصویر از طریق پوما
پوما
تصویر از طریق پوما