آنها یکی از مهمترین سایتهای سرگرمی بزرگسالان در اینترنت هستند ، اما سالهاست که در مورد اتهامات بدرفتاری توسط Pornhub صحبت شده است. سرگرمی های فیلم بزرگسالان ابراز ادعا کرده اند که از تصاویر و فیلم هایشان بدون رضایت آنها استفاده شده است و در مورد این پلتفرم صحبت می کنند. همچنین ادعاهایی مبنی بر تأیید و آپلود فیلم Pornhub از افراد زیر سن قانونی مطرح شده است و هنگامی که مردم شکایت می کردند ، Pornhub به هیچ اقدامی متهم شد.

Pornhub ، MindGeek ، Visa ، Mastercard ، نیویورک تایمز ، کودک آزاری ، خشونت جنسی
اتان میلر / کارمندان / گتی ایماژ

روز دوشنبه (7 دسامبر) گزارش شد که ویزا و مسترکارت در حال انجام تحقیقات مربوط به سایت بزرگسالان هستند. به دنبال یک نمایشگاه توسط مجله نیویورک تایمز، شرکتهای کارت اعتباری و بدهی به دنبال “پیوندهای مالی آنها با MindGeek” ، شرکت مادر Pornhub هستند. این نشریه ادعا کرد که Pornhub دارای فیلم هایی است که “کودک آزاری و خشونت جنسی بدون توافق” را نشان می دهد.

ویزا گفت که آنها هنگام مراقبت از خاتمه هر گونه معامله تجاری با شرکت هایی که فعالیت غیرقانونی دارند ، “هوشیار” هستند. آنها در بیانیه ای گفتند: “اگر سایت مشخص شود که با قوانین قابل اجرا یا سیاست های قابل قبول استفاده از موسسات مالی و استانداردهای پذیره نویسی مطابقت ندارد ، آنها دیگر قادر به پذیرش پرداخت ویزا نخواهند بود.” مسترکارت احساسات آنها را تکرار می کند.

مجله نیویورک تایمز گزارش داد که برخی از مجرمان خشونت جنسی یا کودک آزاری دستگیر شدند ، با این حال ، پورنهاب برای توزیع مواد با برخورد قانونی روبرو نشد. در پاسخ ، پورنهاب اظهار داشت كه “به صراحت متعهد به مبارزه با سو abuse استفاده جنسی كودكان هستند ، و یک سیاست جامع و معتبر در زمینه اعتماد و صنعت برای شناسایی و ریشه کن کردن مواد غیرقانونی از جامعه ما ایجاد کرده است.”

American Express به کاربران خود اجازه نمی دهد با کارت های خود به سایت های محتوای بزرگسالان پرداخت کنند و PayPal نیز ممنوعیت خود را دارد.

[via]