وقتی کسی ادعا می کند که وضعیت GOAT را دارد ، همانطور که Polo G با اطمینان تلاش خود در سال 2020 این کار را کرد بز، در انجام چنین تلاش بلند پروازانه ای هرگز نمی توان کسل کرد. و در حالی که بسیاری از خوانندگان رپر جوان بعنوان یکی از ستارگان درحال ظهور نسل جدید توجه کرده اند ، به نظر می رسد که Polo G تازه صعود خود را آغاز کرده است. به عنوان مثال ، او قبلاً به استودیو رفته است تا موسیقی جدیدی را تهیه کند ، احتمالاً برای آلبوم سوم استودیویی آینده.

پس از فاش شدن اینکه وی با Young Thug در استودیو حبس شده است ، از آن زمان Polo G گروه دیگری از حضور مهمانان پررنگ را تأیید کرد. این بار ، پولو در حال برخورد با آفست ، Quavo و Murda Beatz به آزمایشگاه دیده شد – متأسفانه ، Takeoff در جلسه دیده نشد ، اگرچه این به این معنی نیست که او حضور ندارد. در واقع ، همه علائم نشان دهنده همکاری Polo G و Migos است ، بنابراین به دنبال آن باشید تا جزئیات بیشتری در مورد پروژه جدید او شروع شود.

در این بین ، Polo G آنقدر فعال بوده که بتواند توجه را حفظ کند. این ترانه سرا اخیراً اقدام به انتشار تک آهنگ جدید خود با عنوان “اپیدمیک” کرده است ، اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا قرار است در آلبوم آینده وی ظاهر شود یا خیر. و همیشه این امکان وجود دارد که او را در یک ویژگی جلب کنیم ، اگرچه این فقط در صورتی است که یک هنرمند آماده و مایل به پرداخت بیش از هزینه خود باشد. تصاویر زیر را بررسی کنید و اگر مشتاق شنیدن آلبوم دیگری از Polo G هستید ، صدای آن را خارج کنید.