چه موقع طرفدار Playboi Carti باشید.

خواننده رپ از زمان اعلامیه “MoNDaY” خود در هشت ماه گذشته بی تحرک بوده است اما به نظر می رسد سرانجام ممکن است در تلاش برای انتشار آلبوم جدید خود باشد ، آلبوم مورد انتظار کل لوتا قرمز.

مدت هاست که طرفداران او منتظر هرگونه اخبار جدید هستند و سرانجام کارتی موظف شد ، به همه گفت که آلبوم خود را به طور رسمی به لیبل تبدیل کرده است. همانطور که منتظر تاریخ انتشار هستیم ، خواننده رپ جلوتر از خودش قرار می گیرد ، اسلحه را می پراند و چند آهنگ جدید را در Instagram Live نشان می دهد.

این هنرمند خون آشام زودتر برای پخش زنده چند آهنگ جدید خود که طرفداران خیلی زود آنها را پاره کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، به صورت زنده شروع شد. این آهنگ ها هنوز منتشر نشده اند اما در قلمرو همه آهنگ های مورد علاقه شما Playboi Carti قرار دارند. با رجزخوانی در مورد کیکی که دخترش دارد ، پرداختن به شایعات پیرامون رابطه جنسی او و موارد دیگر در متن وی ، رپر آتلانتا قطعاً آماده انتشار موسیقی جدید است.

چه روز بزرگی برای طرفداران Playboi Carti است. امیدوارم با همه اتفاقات ، به زودی آلبوم را دریافت کنیم. این هیاهو رسما بازگشته است و طرفداران دیگر نمی توانند هیجان زده شوند.

فکر می کنید کارتی غافلگیر می شود کل لوتا قرمز یا او واقعاً تاریخ انتشار را اعلام خواهد کرد؟