اعتیاد به مواد مخدره در حال ایجاد است. Playboi Carti از غار خود خارج شده و در حال خزیدن در زیر سایه ها است تا یکی از مورد انتظارترین آلبوم های حافظه اخیر را تحویل دهد ، و شورش های مجازی را تحریک می کند و کمبود خون را متوقف نمی کند. هنرمند خون آشام در حالی که لایه های خود را باز می کند ، به شدت و به شدت به ما ضربه می زند کل لوتا قرمز، پیگیری رسمی وی از کلاسیک فرقه مرگ روشن.

کمتر از بیست و چهار ساعت پیش ، جهان نمی دانست که با چنین زوزه های تهدیدآمیز یکی از غیرمعمول ترین شخصیت های رپ مورد حمله قرار خواهد گرفت ، اما افسوس که در اینجا هستیم ، چندین قطعه و یک آلبوم رمزآلود بعداً نشان می دهد.

فعالیت او در اینستاگرام و توییتر ترمیم شده است ، سرانجام Playboi Carti نشانه هایی از زندگی را نشان می دهد ، موهای قرمز تازه رنگ شده خود را در سراسر صفحه نمایش ما نگه می دارد. علاوه بر این که دیشب در جریان پخش زنده اعلام نشده پیش نمایش موسیقی جدید را مشاهده کرد ، Carti با یک فراخوان دیگر بازگشته است و یک سوپراستار کم شنیده دیگر را وارد صحنه کرده است.

بومی آتلانتا با ارسال یک قطعه جدید در اینستاگرام ، موج حرکت خود را دنبال کرد و از کانیه وست برای اینکه آهنگی را با او پرش کرد ، تشکر کرد و نوشت: “OK YEkanyewest THANKyounglord.”

این آهنگ ظاهراً با مقدمه وست آغاز می شود ، قبل از یک خرابی طولانی مدت در ساز ، که به گفته یکی از طرفداران به نظر می رسد ممکن است برای یک فیلم خون آشام ساخته شده باشد. سپس ، Carti پیش از افت ضرب و شتم ، برخی تبلیغات تبلیغاتی را ارائه می دهد و به او اجازه می دهد کارهای خود را انجام دهد.

به نظر می رسد Playboi Carti دارد به موفقیت خود می رسد. او در اوج زندگی خود است ، بنابراین منطقی است که او بهترین موسیقی خود را می ساخت.

آیا شما هیجان زده هستید کل لوتا قرمز انداختن؟