Playboi Carti درباره آلبوم مورد انتظار خود بحث کرد کل لوتا قرمز با GQ ، این هفته ، برای انتشار مردان سال آینده در انتشار. رپر معمایی تاریخ انتشار را تأیید نمی کند اما مسخره ای برای صداگذاری پروژه ارائه می دهد.

playboi Carti ، کل لوتای قرمزدیا دیپاسوپیل / گتی ایماژ

کارتی این آلبوم را “آلترناتیو” و “روانی” توصیف کرد ، اما در پاسخ به این سال که آیا طرفداران قادر به شنیدن هستند؟ کل لوتا قرمز قبل از پایان سال ، او پاسخ داد ، “خواهیم دید.”

کارتی اولین آلبوم را در جولای 2019 اذیت کرد و به طرفدارانش گفت که انتظار دارند این آلبوم در “60 روز آینده” منتشر شود. عدم انتشار در این زمان باعث شده است که طرفداران موسیقی جدید خارش پیدا کنند. “در آن زمان گفت:” احساس می شود كه ما برای این لحظه خیلی سخت كار كرده ایم. بنابراین ، من این ویژگی را بدون هیچ گونه ویژگی انجام می دهم. ” او همچنین در اوایل سال جاری تک آهنگ جدید “Meh” را منتشر کرد.

در ماه سپتامبر ، ایگی آزالیا ، که کارتی در آن زمان با او رابطه داشت ، درباره آلبوم بحث کرد و گفت که تاریخ انتشار یک راز است: “من نظرات کارتی را نادیده نمی گیرم. فقط ، قبلاً گفتم که او اینجا نیست ، او در استودیو است ، و من نمی توانم به شما بگویم چه زمانی کل لوتا قرمز رپ استرالیایی گفت: “این یک راز است. می دانید ، من هرگز نمی توانم رازهای او را بگویم. “

[Via]