Playboi Carti واقعاً نژادی متفاوت است ، نوعی هنرمند نادر است که فقط یکبار در هر نسل وجود دارد. از طرف دیگر ، دشوار است که بتوان فهمید که آیا بخشی از تالارهای موسیقی او از قضا به موسیقی او گوش می دهند یا با صداقت تسلیم ناپذیر. دو ، تولید او تمایل به تحسین جهانی دارد ، حتی بعضی از آنها تا حدی پیش می روند که او را AWATGARDE GOAT می دانند. و سه ، به نظر می رسد مردم با ردیابی کودکانه او شیفته هستند ، تا جایی که آهنگ هایی مانند “Pissy Pamper” گمشده به عنوان نتیجه مستقیم آن تبدیل به کلاسیک فرقه می شوند.

Playboi Carti

استیون فردمن / گتی ایماژ

صرف نظر از احساس شما در مورد مرگ روشن نویسنده ، خواه او را آفت موسیقی رپ مدرن بدانید یا انتخابی که قصد دارد در یک رنسانس جدید ایجاد کند ، انکار انکار غیرممکن است je ne sais quois پیرامون Playboi Carti و وسیله مطمئن او برای جابجایی توده ها. و با هیاهو برای آلبوم آینده خود کل لوتا قرمز کارتی با رسیدن به زمینی پر تب و تاب ، تلاش خود را انجام داده است تا گلدان را با طغیانی از رفتارهای معمولی رسانه های اجتماعی مرموز ، حتی بیشتر هم بزند.

او توییت کرد ، در کنار یک عکس سیاه و سفید ، “عاشق من کن نه WH3N IM DEAD”. اندکی پس از آن ، وی اظهارنظر کرد که به پست مالون و فارل احترام بگذارد ، که طبیعتاً انتظار بیشتری برای حرکت بعدی او ایجاد کرد. دشوار است که کاری را که Carti انجام می دهد به عنوان یک سرنخ از نوع مشاهده کرد ، بنابراین با در نظر داشتن این مسئله ، احتمال درگیر شدن هر دو طرف با کل لوتا قرمز تا حدی. با این سرعت ، شاید لازم نباشد خیلی بیشتر منتظر پاسخ مناسب بمانیم. تنها سوال این است – آیا شما در حال تنظیم هستید؟