پیتر گانز شایعات مرگ Cory Gunz را رد می کند: “Cory Is Home Safe”

اینترنت می تواند محلی باشد که شما اخبار فوری را لحظاتی پس از وقوع دریافت می کنید و می تواند جایی باشد که اطلاعات جعلی از آن دور نمی شود. در حال حاضر ، ویرانگر مرگ بازیگر چادویک بوسمن جهان را متحیر می کند و صدها هزار نفر پیام تسلیت ، الهام ، تحسین و اندوه ارسال کرده اند. در بحبوحه عزاداری جهانی پلنگ سیاه T’Challa ، خبر مرگ دیگری شروع به پخش کرد و پیتر گانز با انکار شایعات قاطعانه وارد شد.

کوری گانز ، پیتر گانز ، مرگ ، شایعات ، توییتر
نیلسون بارنارد / کارمندان / گتی ایماژ

شخصی ، جایی ، خبر را منتشر کرد که پسر پیتر ، رپر كوري گانز ، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و كشته شد. این اطلاعات شروع به جذب آنلاین می کند ، بنابراین قبل از اینکه شایعات خود را از بین برد ، پیتر گونز برای پاک کردن برخی از موارد به حساب اینستاگرام خود رفت. وی نوشت: “مطمئن نیستم چه کسی این شایعه را شروع کرده است ، اما کوری در خانه امن و سالم است و من هم هستم.” “برادر بزرگتر من ، کوری گونز ، خوب و زنده است. . لطفاً لطفاً عناوین گمراه کننده و دروغهایی را که رسانه در حال پخش است باور نکنید. متشکرم! ” خوشحالیم که Cory Gunz خوشحال و سالم است. پیامهای زیر را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>