Paul-itics با DJ Paul: From Trapping Mixtapes to The Hood News Man

با نزدیک به سه دهه فعالیت در صنعت موسیقی ، تأثیرات سه 6 مافیا در سراسر هیئت شنیده شده است. در حالی که هیپ هاپ در پنج سال گذشته به اوج محبوبیت خود رسیده است ، نفوذ Three 6 Mafia € غیر قابل اجتناب است. DJ Paul و Juicy J این صدای وحشتناک و تاریک را ایجاد کردند که با استفاده از جریان های سه گانه ای که Lord Infamous معرفی کرد ، باعث افزایش قدرت در رپرها شد. در همین حال ، Travis Scott ، Rae Sremmurd و Cardi B نوک کوه یخ هستند وقتی که صحبت از هنرمندانی می شود که برای موفقیت خود در سالهای اخیر از سه قطعه مافیایی نمونه برداری کرده اند یا آنها را دوباره استفاده کرده اند.

آغاز تواضع پاول و جوسی جی در ممفیس به امپراطوری عظیمی تبدیل شده است که ادعا می کند در هیپ هاپ جنوب مشارکت دارد. در داستاني كه براي يك سريال تلويزيوني آراسته شده است ، ابتدا آغازين شروع دي جي پاول زماني بود كه در مدرسه با مخلوط كردن مخلوط مي كرد و در نهايت توافق نامه توزيع با Select-O-Hits – توزيع كننده مستقل متعلق به خانواده فيليپس که سوابق الویس را بیرون می کشد. شهرت محلی به موفقیت ملی منجر شد که امپراطوری Three 6 Mafia را شکل داد.

“دی جی پل” درباره ساخت اولین پروژه “مافیای سه 6” به “HNHH” گفت: “من و جوسی هر کدام 2250 دلار پرداخت کردیم.” “4500 دلار برای ساخت اولین آلبوم Three 6 Mafia و این گه احتمالاً با گذشت زمان به 450 میلیون دلار گه تبدیل شد ، اما این نحوه شروع آن است.”

DJ Paulâ € روحیه کارآفرینی بازتاب منافع کلی اوست ، اعم از غذا یا املاک و مستغلات. این نکته پادکست رادیویی مافیای رادیویی ما با HotNewHipHop است که به تازگی راه اندازی شده است. دی جی پاول در حالی که به عنوان “هود نیوز مرد” باقی مانده است ، به عنوان مجموعه ای از سوژه ها غواصی می کند ، همانطور که خودش آن را صدا می کند.

“من فقط سعی می کنم بچه ها را تاریخ را روی آن بگذارید زیرا من می دانم بسیاری از این افراد درست مثل من در روز هستند ، آنها در خیابان ها بودند ، “پل توضیح داد

” من سعی می کنم مرد هود نیوز باشم می دانید ، به آنها اطلاع دهید. مانند ، آنها در گوشه ای ایستاده اند و آنچه را كه باید انجام دهند انجام می دهند و هشدار می گیرند كه من فقط یك پست ارسال كرده ام. آنها به آن نگاه می كنند و مانند “گه ، n *** ، ما باید به آفریقا برگردیم. آنها فینا این مادری را منفجر می کنند n *** a. مانند خوب ، دی جی پل فقط در توییت ما باید به آفریقا برگردیم ، آنها فینا ایالات متحده را منفجر می کنند. “بنابراین” ، برخی از گریه مانند آن یا هر چیز دیگری. من فقط سعی می کنم و n *** را مطلع می کنم که چه اتفاقی می افتد و فقط سعی می کنم تا آنجا که می توانم کمک کنم.

پیش راه اندازی رادیو مافیا ، DJ Paul آن را با HNHH در مورد پادکست جدید ، رابطه او با جان Singleton ، ادای احترام و موارد دیگر خرد کرد.

این مصاحبه به دلیل شفافیت ویرایش و متراکم شده است.


HNHH: T او جدید سه 6 قطره سخت است. من روز گذشته Metro rockin را در فیلم “Runnin” مشاهده کردم – دیوانه.

مرد ، همه آن گه سخت است. من به تازگی آن را اینجا بالا بردم. من می خواهم آن را بیشتر به مد تبدیل کنم. کت و شلوار دویدن و همه چیز بیرون داریم.

خوب ، گه. مانند ، سه 6 از این نظر بی انتها است. این تأثیر فراتر از موسیقی و زیبایی شناسی است. پیراهنی که من Metro rockin را دیدم دارای همان سبک سه تایی بود.

آره ، وقتی دیدم که اون پیراهن رو پوشیده احساس کردم – حتی نمی خوام دروغ ، احساس پیری کردم. (می خندد) نه ، من فقط شوخی می کنم. اما نه ، احساس می کردم ، حالم شبیه بود ، حالا می دانم که ما قبلاً این بودیم ، اما اکنون ما یک نام خانوادگی رسمی هستیم. بنابراین مثل این است که وقتی بیرون می روید و بچه های سفیدپوست و آسیایی و هر نژادی را می بینید ، فقط در تمام نژادهای مختلف ، پیراهن RUN-DMC را تکان می دهد. مثل اینکه ، من در یک فروشگاه مواد غذایی خواهم بود – فروشگاه مواد غذایی سالم – و من یک دختر سفید داغ را می بینم که پیراهن Public Enemy را پوشیده است. او احتمالاً نمی تواند به شما هیچ کدام از شعر “â € 911 Is a Joke” را بگوید اما دقیقاً مانند آن است (می خندد) – فقط این است ، من نمی دانم ، ” خیلی بزرگ است فقط همانطور که گفتم نام خانوادگی است ، می دانید؟ و آنها آن چیزهای پرنعمت را دوست دارند. و وقتی دیدم که شبیه هستم ، “لعنت” ، ما در حال حاضر رسما یکی از آن گروه ها هستیم. ما رسماً یکی از آن گروه ها هستیم. مانند آن ، من در Hot Topic نیستم یا چیزی شبیه به آن. من دوست دارم که باشم ، اما این احساس یکی از آن لحظات موضوعات داغ برای من بود. با بزرگ شدن ، راه رفتن در آنجا ، خرید پیراهن ون هالن یا چیزهای دیگر. و حالا دیدن بچه ها که برای من همین کار را می کنند ، این فقط آنلاین است. باحال است

دقیقاً مانند آن یادداشت از یک نام خانوادگی ، فکر می کنید مارک تجاری به اندازه موسیقی بزرگ باشد؟ زیرا نمی توانید انکار کنید که این صدا در حال حاضر در صدای هیپ هاپ تأثیرگذار است.

در حال حاضر ، موسیقی ما از مارک ما بزرگتر است. شما می دانید ، من سعی می کنم آن را از راه دیگر. دلیلش این است که می دانید ، در حال حاضر ، مانند بسیاری از افراد تحت تأثیر ما هستند و این را در هر ژانر موسیقی می شنوید ، اساساً این روزها. من موسیقی کشور شنیدم من موسیقی کانتری تولید کرده ام که در برخی از فصلی که ما در آن سه مافیای سه گانه داشته ایم بوده است. صدای ما همه جا است. تا جایی که مارک ما باشد ، همه جا اینگونه نیست زیرا هنوز هم افرادی هستند که حتی نام ما را نمی دانند. مثل ، آنها این را می دانند ، اما هنوز هم بسیاری از مردم این کار را نمی کنند. من در خیابان قدم می زنم و مردم مانند آن خواننده رپ هستند؟ آن شخص ، هوم؟ – شما می دانید ، آنها می دانند ، و آنها آن را می دانند و آنها آهنگ ها را می دانند و من مثل “آه ، بله” می مانم و به آنها می گویم. بیشتر اوقات من به او نمی گویم ، اما اگر به او بگویم ، مانند “آره ، سه 6 مافیا” می شوم. آنها مثل این خواهند بود ، € hسه مافیا! بچه ها چه آواز می خوانید؟ – خوب ، ما آهنگ کوچکی داشتیم به نام “Slob on the Knob” ، “بمان پرواز ، ay €” opPoppinâ € “یقه من.” And And آنها مانند ، “خدای من!” و آنها شروع به دیوانه شدن در مورد آن می کنند ، فقط از آن. بنابراین ، هنوز هم مانند آنچه در آن وجود دارد ، نامی وجود ندارد.

می دانید ، ما هنوز هم به دنبال برخی موارد هستیم. این و آن. مانند ، فکر می کنم آخرین باری که آنها آن جوایز افتخاری Hip-Hop یا هر آنچه را که در تلویزیون داشتند ، داشتند. ما هنوز هرگز در هیچ یک از آنها نبوده ایم. مانند ، وقتی بسیاری از این موارد را در مورد اینکه داغترین تولید کننده کیست یا داغترین گروه در دهه 90 کدام یک است ، می بینید. و شما همه این موارد را می بینید و آنها هنوز هم ما را فراموش می کنند. اما آنها یک میلیون نفر در آنجا زندگی می کنند که تحت تأثیر ما قرار گرفته اند و حتی ممکن است بازسازی ترانه های ما در آنجا باشد. بنابراین ، می دانید ، به هر دلیلی ، مردم هنوز هم می خواهند – من فکر می کنم آنها این کار را هدفمند انجام می دهند – برخی از مردم بیش از Three 6 Mafia را نگاه می کنند ، به همین دلیل است که من گفتم نام تجاری در آنجا نیست اما موسیقی آنجا. آنها عاشق موسیقی هستند. آنها فقط نمی خواهند به هر دلیلی هیچ علاقه ای به ما نشان دهند (می خندد). اما من سه تایی نیستم ، زیرا اسکار را گرفتیم (می خندد).

“ما هنوز هم برای برخی چیزها نگاه می کنیم. این و آن. مانند ، من فکر می کنم آخرین باری که آنها آن جوایز افتخاری Hip-Hop یا هر آنچه را که در تلویزیون داشته اند داشتند. ما هنوز هم هرگز در هیچ یک از آنها حضور نداشته ایم. مانند ، وقتی بسیاری از این موارد را در مورد چه کسی می بینید داغترین تولید کننده یا داغترین گروه در دهه 90 بود. و همه این موارد را می بینید و آنها هنوز هم ما را فراموش می کنند. اما آنها یک میلیون نفر در آنجا زندگی می کنند که تحت تأثیر ما قرار گرفته اند و حتی ممکن است بازسازی هایی از ما داشته باشند آهنگ های آنجا. “

منظور من این چیزی است که می خواستم بگویم. شما بچه ها همان کاری را انجام دادید که هیچ گروه رپ در آن زمان به آن نرسید و درهای فرهنگ را به سمت جلو شکست. و این دیوانه است که شما حتی اشاره کردید که احساس نمی کنید شناختی را که شایسته آن هستید ، بدست آورید. شما بچه ها OG هایی هستید که موجی را که می دانید شروع کردند ، من شاهد بزرگ شدن بودم. و من احساس می کنم امروزه بچه ها همزمان با بزرگ شدن شاهد آن هستند.

Mhm. منظور من این است که بسیاری از بچه ها وجود دارد – منظور من واقعاً واقعاً ماست ، زیرا بسیاری از این بچه ها فقط شروع می کنند تا بفهمند ما چه کسانی هستیم. می دانید ، جالب است. هرچند مسئله در مورد آن ، این مثل این است زیرا من هرگز شهرت را نمی خواستم. می دانید ، من هرگز شهرت را نمی خواستم. هنگام شروع کار ، ما روی جلد آلبوم خود از ماسک استفاده می کردیم مانند Mystic Stylez و زنده توسط یو رپ و مواردی از این قبیل. اگر به خودم بستگی داشت ، باید آن ماسک ها را روشن نگه می داشتم. اما شما می دانید که دختران لعنتی در این کنسرت ها شروع به تماس با ما می کنند و ما را از این کار خارج کردیم. اما نباید آن را روشن نگه داشت. باید آن را روشن نگه دارید. مثل من ، من دوست دارم مثل یک KISS یا ICP یا چیزی شبیه به آن باشم. می توانید به فروشگاه مواد غذایی بروید و هیچ کس کسی را تشخیص نمی دهد. می توانید در جایی که می خواهید زندگی کنید. شما مجبور نیستید که پشت دروازه ها زندگی کنید و اینطور گریه کنید. مرد ، من دوست دارم که. فقط خودم در یک جنگل لعنتی جایی زندگی کنم و به فروشگاه مواد غذایی شهر کوچک بروم و هیچ کس نمی داند من کیستم. آیا می توانید تصور کنید که چقدر خوب خواهد بود؟ من نمی توانم در یک شهر کوچک مانند آن زندگی کنم ، اما هر روز می خواهم امتحان کنم. هر روز ، همیشه می توانستم از این حرف بخندم ، â € “شهر کوچک در داکوتای جنوبی می توانم به کدام مکان منتقل شوم؟” چیزی شبیه به آن. شما می دانید چه می گویم؟ من به شهرت اهمیتی نمی دهم. من دوست دارم اینجوری باشه می دانید ، افرادی که نیاز داشتند ما را بشناسند با جایزه اسکار این کار را کردند. ما یک آهنگ عالی برای آن فیلم نوشتیم. این یک فیلم عالی بود. با شهر ما ارتباط داشت با افراد بزرگ با آرامش جان سینگلتون. کریگ بروور ، از ممفیس ، او طرفدار پر و پا قرص ما بود.

جان سینگلتون یکی از دوستان شخصی من بود . حتی سالها قبل از شتاب و جریان . ما در سال 2002 در اتاق هتلم بودیم. ما در حال ساخت Three 6 Mafia بودیم ، گزینه های 2 فیلم. ما در بلوار سانست بودیم و جان سینگلتون به اتاق من آمد. او مثل یک روز بود ، من می خواهم یک فیلم مثل همه بسازم. من دوست دارم “یک ***” ، من می خواهم یک فیلم مثل شما بسازم ، “مانند بویز ن دا هود گله بود ، می دانید؟ اما او مثل این بود ، من می خواهم فیلمی مثل همه درست کنم ، مثل Boyz N Da Hood < / span> اما در جنوب. در ممفیس ، درست مثل همه چیزهایی که با گزینه های 1 ، چیزی شبیه به آن. شما می دانید؟ – چهار سال بعد ، او به ممفیس و هیچ کجا در هیچ کجا در حال ساخت شتاب و جریان با هم و با هم یک جایزه اسکار گرفتیم. بنابراین عالی بود. و من این را دوست دارم. من تبلیغات زیادی نمی خواهم.

نه ، برای مطمئناً. و فقط در آن به عکس جان سینگلتون. این یک ضرر غم انگیز برای سینما و فرهنگ بود. آیا می توانید فقط رابطه دوستانه خود را کمی گسترش دهید؟ حتی دنبال اسکار. مثل اینکه چگونه این اتفاق افتاده است در طول سال ها ، تا قبل از مرگ او؟

مرد ، تا آخر – من باید دقیقاً از بهترین دوست خود کامپیوتر در روز بخواهم. اما تا آخر ، مثل اینکه ، پنج ماه قبل از فوت او ، من وقتی از یک جاهایی دور هم جمع شدیم از من و جان عکس گرفتم. اوه ، آه آره! این نمایش تی وی بود که او داشت. و آنها در این استراحت نیمه بار در استودیو سیتی برای آن برتر کار کردند. و ما به آنجا رفتیم. من با او به آنجا رفتم. پاتوق کردیم و او به ما می گفت که او مهربان است ، احساس خیلی خوبی ندارد و با چیزی مشکل دارد. و پسرم کامپیوتر به او می گفت ، “پسر” ، تو باید شروع به بهتر غذا خوردن ، غذا خوردن سالم تر ، جان کنی. “” و او مثل “مرد بود ، من به آن علاقه مندم.” یا چیزی شبیه که من دقیقاً یادم نمی آید که چگونه آن را تنظیم کرده ایم. بهترین دوست من این کار را می کند زیرا ما فقط این مکالمه را انجام داده ایم. اما او فقط به ما می گفت که چگونه می تواند غذای سالم و این و آن و هر چیز دیگری را بخورد. اما ما مدت ها با جان دوست بودیم. ما جان را بیرون می دیدیم و من خیلی با جان صحبت می کردم. Juicy حتی به محل تسلیت جان با مشرف به آب در میامی رفت. آسانسور مستقیماً به داخل واحد باز می شود. نمایی از ساحل ، نمای اقیانوس و همه اینها. من هرگز به سراغ آن نرفتم ، اما چقدر با جان سینگلتون نزدیک بودیم. سالها و سالها و سالها.


جانی نونز / WireImage / گتی ایماژ

من حتی نمی فهمیدم که رابطه بین این دو رابطه تنگاتنگ است بچه ها

آره ، خیلی تنگ بود.

< strong> می توانید به من بگویید – مانند ، بدیهی است گفتن فیلمی مانند گزینه ها چیزی است که آرزو داشت آن را بسازد و Boyz N Da Hood < / strong> یک کلاسیک است. من فقط می پرسیدم ، فکر می کنید چگونه تأثیر او در موسیقی شما خون گرفت؟

آره ، مرد. وقتی Boyz n the Hood بیرون آمد مرد ، آن فیلم وقتی آن فیلم را تماشا می کردیم ، احساس می شد که من زندگی خودم را تماشا می کنم. زیرا آن نوع زندگی ما در آن زمان بود. این گناهی است که من از آن عبور می کردم.

مثل اینکه ، من هرگز یک روز را فراموش نمی کنم ، در صحنه محبوب ، جایی که او فعالیت می کند وقتی ریلی شلیک شد ، و این و آن؟ خوب من چنین وضعیتی داشتم. می دانید ، من کجا قدم می زدم و نقطه مقابل n *** که روی ما پیچیده بود. می دانید ، او از من دو س questionsال پرسید و او مانند این ، آن و آن بود و بلا بلا. و سپس ، شما می دانید ، من مثل “uck €” “شما را دمار از روزگارمان درآورد” و من پرتاب لعنت ، شما می دانید؟ این و آن. بند نداریم. ما آنها را در خانه رها کرده بودیم زیرا ما فقط راه می رفتیم ، فقط شخصانی که به سمت داروخانه می رفتند تا فقط آب نبات لعنتی بگیرند. من همیشه آب نبات را دوست داشتم. بنابراین بندها را برای اولین بار در خانه رها کردیم. احمق بودن ، دانستن اینکه باید در این محله n *** asâ قدم بزنیم. اضداد. و آنها مادر مادرها ما را دیدند و سوار بر کامیون لعنتی شدند. و من مثل “اوه گه.” در Boyz n the Hood ، وقتی آنها ما را تحریک کردند – من حتی از او عقب نماندم. من هنوز گله هایم را به طور کامل تکرار کردم. این و آن. او مقداری از من گله کرد ، مانند “نه ، n *** همانطور که این است.” Blah blah blah blah blah blah blah. و این مادر مادر فقط اسلحه را بیرون کشید. اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد این صحنه جذاب فیلم آن فیلم بود زیرا در آن زمان بود. این احتمالاً مانند ˜ € 91 خواهد بود یا – چه زمانی Boyz n the Hood بیرون می آیی؟ این احتمالاً در ˜ € ˜90 یا جایی در آنجا وجود داشته است. اما این حدود در آن زمان بود. و این اولین بار بود – این شاید â € ˜91 ، â € ،92 ، هر چه باشد – و این اولین چیزی بود که به ذهن من خطور کرد. من مثل “لعنت” بودم ، “درست مثل ریکی” که می خواهم از پشت شلیک کنم. “(می خندد).

درست مثل آن. من شروع به دویدن کردم و فقط منتظر آن بودم. Motherfuckas برای دویدن بیرون می زند و آنها هرگز تیراندازی نمی کنند. خدا را شکر که آنها هرگز شلیک نکردند. آنها حتی شلیک نکردند. می دانید ، پس ، روز بعد مجبور شدم دوباره از محله آنها بازدید کنم و نتیجه کمی متفاوت بود زیرا من آن موقع گه خودم را همراه داشتم اما بله. آنها مرا شلیک نکردند. خدا را شکر که آنها کاری نکردند. ما فعلاً نباید مکالمه لعنتی باشیم. شما می دانید چه می گویم؟ در حال حاضر هر کجا که آنها *** باشند ، من حتی از شما عصبانی نیستم. ما آن زمان دشمن بودیم ، اما می دانید چه؟ من *** *** ، صلح است.

این یک داستان دیوانه وار است.

اما من در مورد آن وضعیت با Boyz n the Hood فکر کردم. < span data-mce-style = "font-weight: 400؛"> بنابراین ، فقط برای پاسخ به س yourال شما ، هنگامی که قبلاً به Boyz n the Hood ، این فقط باعث می شد من به حال خودم فکر کنم. چگونه در حال بزرگ شدن بودیم و این و آن. و من مثل این بودم ، œ € anMan ، نگاه کنید ، ما باید بروم اینجا. مانند ، این برخی از مزخرفات در اینجا. مانند n *** a “در مورد کشته شدن و گه. شما می دانید ، همه این رفت و برگشتها ، رفتن به جنگ های گه ای که ما با این n *** انجام می دهیم ، همه آن گه ها. “من مثل این بودم ،” این گه احمقانه است. ما باید از این خارج شویم. “و شما می دانید ، من فقط ، من قدم زدن را متوقف کردم”. جاهایی می رفتم و ماشینم را می راندم. اطمینان حاصل کنید که من گه من با من است. اما گه ، من متوقف شدم. سپس من تازه خودم را در استودیو خانه مادربزرگم قفل کردم. شما می دانید چه می گویم؟ یک روز ، من در استودیو بودم ، از خانه مادر من که در هوا گلوله شده بود ، غلت زد. رونق ، رونق ، رونق ، این و آن. همان n *** همانطور. به پنجره نگاه کردم. من با سرعت در خیابان با یک لینکلن خاکستری دیدم. این و آن و من پسرانم را صدا می کردم و مثل من بود ، “ما باید همان کاری را که آنها انجام دادند انجام دهیم ، پس آماده شوید.” من یک دقیقه دیگر آنجا خواهم بود. شما می دانید ، سرانجام ، همه این گه ها متوقف می شوند. قسمت خنده دار در مورد آن همه آنها است *** همانطور که من در جنگ به این سو و آن سو می رفتم و در نهایت از من در مدرسه نوار می خرید و این همان چیزی است که کل گوشت گاو ما را له می کند. آنها مخفیانه می آمدند ، کم کلید به من می آمدند ، و در حمام با من ملاقات می کردند و اینگونه گه می کردند و از من نوار می خریدند. حتی اگر ما مخالف هم بودیم. و آنها نمی خواهند که کسی بداند که آنها از من نوار می خرند. و امروز ، من و همه کسانی که *** من نیستند – نه کسانی که به من شلیک کردند ، آنها آدمهای بزرگتر بودند ، آنها OG ها یا هر چیز دیگری بودند. اما جوان ترهایی که زیرشان بودند ، سعی می کردند از من متنفر شوند ، و آن شخصها الان دوستان من هستند. برخی از آنها در زندان یا هر چیز دیگری هستند ، اما همه ما از طریق موسیقی من دوست شدیم. آنها دزدکی حرکت می کردند و از من نوار می خریدند ، این قسمت دیوانه این موضوع است.

چگونه وارد این شلوغی فشار دادن نوارها شدید؟ حتی این واقعیت که همین امر باعث صلح میان شما و مشاغل شما شده است. آیا می توانید کمی در مورد آن زمان ها به من بگویید؟

بله ، برخی از آنها باید پس انداز کنم زیرا ما دوباره این برنامه تلویزیونی را می نویسم ، اما من کمی در مورد آن به شما می گویم زیرا من در رختخواب با شما بچه ها هستم. ما با هم تجارت خواهیم کرد. بنابراین من کمی به شما می گویم. اساساً ، چگونگی شروع ماجرا وقتی بود که من شروع به ساختن مخلوط کردن کردم ، برادرم به فدرال رفت ، او برای تهیه تجهیزات از من پول می فرستاد. بنابراین ماهیانه 220 دلار برای بعضی از وسایلی که می رفتم و می گرفتم حقوق می گرفتم. یک ضبط چهار آهنگ ، یک صفحه کلید و یک صفحه گرامافون گرفتم. می دانید ، یکی از دوستانم بلافاصله بعد از اینکه پدرش را کشت ، میکسر برای من خریداری کرد. خیلی عجیب اما او پدرش را کشت ، سپس از حیاط عبور کرد و مانند او بود ، “ere €” اینجا که می روید پل ، من برای شما هدیه گرفتم. در اینجا میکسر است. و بعداً شما را می بینم. نمیدونم. احتمالاً فینا تا آخر عمر به زندان می رود. “و من دوست دارم ،” خوب ، که گنگ شده است ، اما ، خوب ، مرد. Lemme می داند که چطور پیش رفت. و او میکسر را به من داد و من فقط برای سرگرمی شروع به ساخت مخلوط کن کردم. فقط برای یادگیری نحوه استفاده از تجهیزات. من هرگز دوست نداشتم دی جی شوم. وقتی مردم مرا دی جی صدا می کردند ، به من یک نوع توهین شد ، زیرا می خواستم مثل یک تهیه کننده باشم. من نمی خواستم دی جی باشم بنابراین ، من فقط شروع کردم به ساخت مخلوط کردن فقط برای یادگیری نحوه ضبط حلقه های ساده و مانند آن. نحوه استفاده از تجهیزات و برای بدست آوردن پول ، شروع به فروش نوارها در مدرسه به قیمت 2 دلار کردم. من این کیف کوچک قهوه ای را داشتم که می توانستم مثل 20 نوار داخل یا هر چیز دیگری را فشار دهم. و من به مدرسه می روم و ˜ € به قیمت 2 دلار می فروشم. این نوارهای 60 دقیقه ای TDK بود ، اما من فقط یک طرف ، سی دقیقه کار کردم. و بچه ها مثل این خواهند بود ، “مرد” ، این Jammin است ، مرد. آیا می توانید طرف دیگر را انجام دهید؟ And € و من مثل این بودم ، â € ell خوب ، شما باید 2 دلار دیگر بدهید و سپس من طرف دیگر را انجام می دهم. “و آنها مانند” خوب “بودند. € بنابراین آنها 2 دلار دیگر به من می دهند ، من به خانه می روم ، گه هایی را مخلوط می کنم و آن را در طرف دیگر قرار می دهم. و بعد از آن ، بعد از مثل جلد دو به پایین ، فقط 60 دقیقه کامل را انجام دادم. و این ترانه های افراد دیگر است که من مثل یک میکس نوار معمولی میکس می کردم. اما بعد ، جلد چهار بیا ، من شروع به فشار دادن در آهنگ های خودم می کنم. آهنگ هایی که من و لرد بدنام – در آرامش باش ، لرد بدنام – برادرم ، آنها را خواهیم ساخت. من فقط آنجا را فشار می دهم تا راحت باشم تا ببینم چه نظری در مورد آن دارند. بنابراین مانند آهنگ چهارم یا پنجم خواهد بود ، سپس با برخی از مکعب های یخی یا هر چیز دیگری ، N.W.A. ، هر آنچه باشد دوباره برگردید. آنجا را راحت کن و مردم مثل من می آمدند ، “آره ، چه آهنگ چهارم در آنجا بود؟” من مثل آن بودم ، “آه ، شما آن را دوست داری؟” اوه ، این چیزهایی است. فقط بعضی چیزها. شما می دانید چه می گویم؟ بنابراین ، بعد از مدتی ، من فقط بودم ، این کار را تا جلد ده انجام دادم. جلد ده بیا ، همه ضربات من بود. فقط سازهای مستقیم ، پس بقیه تاریخ است. بعد از جلد شانزده ، همه آهنگهای من بود ، سپس این وقتی بود که آلبومی را بیرون آوردیم.

“من یک ضبط کننده چهار آهنگی ، یک صفحه کلید و یک صفحه گرامافون داشتم. می دانید ، یکی از دوستان من درست بعد از اینکه پدرش را کشت ، یک میکسر برای من خریداری کرد. زیبا عجیب بود. اما او پدرش را کشت ، سپس از حیاط عبور کرد و مانند او بود ، “اینجا که می روید پل ، من برای شما هدیه گرفتم. این همزن است. و بعداً شما را می بینم. من dunno. احتمالاً فینا تا آخر عمرم به زندان می رود. “و من دوست دارم ،” خوب ، این فریب خورده است ، اما ، خوب ، مرد. Lemme می داند که چگونه رفتن. ” و او میکسر را به من داد و من فقط برای سرگرمی شروع به ساخت میکس میپس کردم. فقط برای یادگیری نحوه استفاده از تجهیزات. من هرگز نمی خواستم دی جی شوم. وقتی مردم مرا دی جی صدا می کردند ، به من توهین می کردند ، زیرا من می خواستم مانند یک تولید کننده. “

بنابراین به همین ترتیب همه چیز شروع شد. ناهار را در مدرسه می فروختم. تنها آنهایی که من در دستشویی و پشت کوچه ها و آنجور گله ها فروختم مواردی بود که دیگری n *** همانطور که از من می خرید و نمی خواست دیده شود که آنها را از من بخرد. اما غیر از این ، من فقط پست کردم. من حتی ناهار هم نخوردم. من با آن کیف کوچک قهوه ای در دستم در راهرو پست کردم. و من فقط نوارها را همینطور می فروختم. و بعد از مدتی ، می خواستم از دبیرستان خارج شوم ، بنابراین به فروشگاه های استریو می روم. همه فروشگاه های استریو مانند این آدمهای خاورمیانه تحت مالکیت این فروشگاه ها بودند. و آنها دوست ، پسر عمو و همه اینها را دوست دارند. و من به سراغ یکی از آنها می رفتم و او مانند “بله” بود ، شما باید مقداری را به پسر عموی دیگر من برسانید. این عزیز و باید برخی نوارها را برای استریو به اینجا ببرید. “بنابراین من در تمام شهر سوار می شوم. اما این وقتی جدی تر شد. من مجبور شدم بروم یک دستگاه کپی برداری کنم که الان هم هنوز در خانه ام بود. دستگاه Duplicator که می توانم همزمان سه نوار درست کنم و چهار شکاف در جلو داشته باشم. من می توانم یک نوار ، نوار اصلی در بالا داشته باشم و یک دکمه را فشار دهم ، و این سه نوار را به طور همزمان ضبط می کند. بنابراین ، من و بهترین دوستم تمام شب بیدار می مانیم. ما درست مثل صدها مورد ما آنها را به فروشگاه استریو می بریم و یک محموله انجام می دهیم. آنها مانند ، “خوب ، خوب ، من خواهید دید که چگونه به نظر می رسد. من می بینم که چگونه فروش می رود. یک هفته دیگر برگردید و من چهار دلار نوار به شما می دهم. و من گفتم ، “تمام کاری که باید انجام دهید این است که وقتی سعی می کنید یک نفر کیک بوکس را بفروشید ، این نوار را آنجا بگذارید و بگذارید این باس را روی این نوار بشنوند و شما آن کیک باکس را می فروشید و این نوار را نمی فروشید. و این دستورالعمل شد.

وقتی آنها این کار را شروع کردند ، او با من تماس می گرفت – بعضی اوقات من آن مادربزرگ را ترک می کنم ، او همان روز با من تماس می گیرد ، مانند â € an آیا می توانید نوارهای بیشتری بیاورید ، پل؟ من دوست دارم ، دمار از روزگارمان درآورد. بنابراین ما فقط آنجا نشسته ایم ، با این دستگاه لیلی ، تراپین می کنیم ، و همزمان سه نوار را انجام می دهیم و مانند هزاران کار می شود. بنابراین ، ما آنجا نشسته ایم ، لعنتی در نزدیکی ، حتی به مدرسه نمی رویم. فقط سعی می کنم این نوارها را تا آنجا که می توانیم سریع تر بسازیم و برگردانیم. و سپس من در آخر در مورد یک شخص شخصیتی در اینجا شنیدم که شرکتی داشت که نوارها را تکثیر می کرد و همه در ممفیس به این شخص مراجعه می کردند. این شخص سفید حتی نمی توانم اسم او را بخاطر بسپارم. بعد از مدتی به سراغ من می آید ، اما همه در ممفیس نزد او می روند تا نوارهایشان را کپی کنند. او می توانست هزاران نوار را با قیمت بسیار ارزان برای ما کپی کند. چهل سنت بود یا چند گه دیوانه یا هر چیز دیگری. و او آن نوارها را کپی می کرد. آنقدر دیوانه بود که او مجبور شد برای ما برنامه ریزی کند که چه زمانی باید به آنجا برویم زیرا رپرهای ممفیس با هم کنار نمی آمدند و ما می دانستیم که اگر همزمان در آنجا همدیگر را ببینیم ، یک تیراندازی انجام می شد. بنابراین ، ما باید دوست داشته باشیم ، بررسی کنیم و ببینیم چه کسی آن روز می آید قبل از اینکه ما برویم و نوارهای خود را برداریم. بنابراین ، ما می فروختیم. من شروع به فروش نوارها به فروشگاه های استریو کردم و این وقتی بود که واقعا دیوانه شد ، زیرا مردم از سراسر شهر شروع به شنیدن نام من کردند. با گرفتن گه و رفتن به دانشگاه رفتن به نیروهای مسلح ، و سپس گسترش آن به تعداد بیشتری از مردم ، می دانید چه می گویم؟ بعد از مدتی آنها خیلی بزرگ شدند ، من مثل این شدم ، نگاه کنید ، ما باید آن را به سطح دیگری برسانیم. بنابراین ، من به فروشگاه اصلی ضبط در اینجا مراجعه کردم. آهنگ های پاپ خوانده می شد. من به پاپ آهنگ ها رفتم و شبیه این بودم ، “ببین ، من می دانم که همه احتمالاً از Priority Records و همه این توزیع کنندگان بزرگ و این و آن فیلم های واقعی گرفته اند ، اما مانند ما ، بعضی از دوستان محلی. ما واقعاً خیلی خوب کار می کنیم. آیا راهی وجود دارد که بتوانم چند نوار را در اینجا قرار دهم؟ من می توانم تضمین کنم که آنها نمی فروشند. و سپس شما می توانید مثل من بعداً پول off € ˜em را به من بدهید. دو هفته بعد یا هر چیز دیگری. “” و او مانند “ما سعی خواهیم کرد”. فروش بسیار خوب فروش گلی را آغاز کرد ، به طوری که او با توزیع کننده محلی اینجا ، Select-O-Hits تماس گرفت. خانواده ای که خانواده های خود را بیرون کشیدند – خانواده فیلیپس که الویس پریسلی و همه اینها را بیرون کشیدند. و او گفت ، “مرد” ، من در اینجا دوستان زیادی به نام DJ Paul ، Juicy J و Three 6 Mafia پیدا کردم. این شخصها در اینجا نوارهایی را مانند دیوانه وار می فروشند. “او دوست دارد ،” احتمالاً شما باید با آن شخصها صحبت کنید. “و ما به Select-O-Hits رفتیم و جلسه را برگزار کردیم و او بود مانند ، من به شما پسران توزیع معامله خواهم داد. شما باید هزینه همه چیز را پرداخت کنید اما من آن را روی CD قرار خواهم داد. من برای CD های اولیه پرداخت می کنم. همه باید همه هزینه های تبلیغات را بپردازید ، همه کارهای پا را انجام دهید. من آن را برای شما در CD قرار می دهم و آن را در هر فروشگاه در ایالات متحده قرار می دهم. و من مثل این بودم ، “ارزش”. و ما این کار را کردیم. به استودیو رفت ، یک آلبوم واقعی در استودیو ساخت زیرا همه آن چیزهای دیگر در خانه مادر من بود. به استودیو رفت و یک آلبوم واقعی ساخت. 4500 دلار من و آبدار هر کدام 2250 دلار پرداخت کرد. 4500 دلار برای ساخت اولین آلبوم Three 6 Mafia و این گه احتمالاً با گذشت زمان به 450 میلیون دلار گه تبدیل شد ، اما این نحوه شروع آن است.


ارل گیبسون III / WireImage / گتی ایماژ

بعنوان گروهی که اکنون تعداد بی شماری از آنها نمونه برداری شده است و در اخباری است که شما بچه ها ثبت کرده اید دعاوی حق چاپ درباره افرادی که اجازه استفاده از نمونه های شما را نخواسته اند. تفاوت بین ادای احترام و گاز گرفتن را چگونه تعریف می کنید؟

خوب ، چیزی که در مورد آن وجود دارد – I واقعاً نمی خواهم در مورد همه چیز خیلی زیاد صحبت کنم زیرا می دانید ، برای بسیاری از این افراد بیش از حد احساسی است. خیلی بهشون ضربه میزنه. اما فقط برای پاسخ به س yourال شما: مانند ، مردم گفتند که ادای احترام می کنند. مثل ، آنها می خواهند یک آهنگ کامل ، متن شما و همه اینها و آنرا از نو انجام دهند. آنها مانند “ادای احترام” هستند و من دوست دارم ، من آن را دریافت می کنم. خیلی جالب است اگر فقط کاری را انجام می دهید که فقط برای پخش رایگان آن در YouTube یا هر کار دیگری انجام دهید. من در این مورد دست و پا نمی زنم. اما هنگامی که شروع به انجام می کنید ، می دانید ، 10 ، 20 مورد از این موارد و سپس می بینم که شما برای فروش در جریان و این و آن فروش کرده اید. من خوبم که ادای احترام نمی کنم. مثل جدی ، برای این کار پول می گیرید. می دانید ، من نمی توانم برای The Rolling Stones این کار را انجام دهم. شما می دانید ، من نمی توانم مثل ، “اوه ، مرد ، پل ، مرد. من تازه داشتم ادای احترام می کردم. “او مثل” ، خوب ، نگاه کن ، پل ، مرد. شما باید مقداری پول بپردازید. € پل مک کارتنی و دی جی پاول در جایی بحث و جدل! (می خندد). بنابراین ، مثل اینکه ، فقط یک کار خنک را فقط به صورت رایگان و فقط برای سرگرمی انجام دهید ، جالب است. اما وقتی نگاه می کنم ، می دانی ، آن را در فیلم ها می گذاری و در برنامه های تلویزیونی و تبلیغات تجاری پخش می کنی و پخش جریانی می کنی. شما آن را می فروشید ، و شماره یک را به صورت مستقیم پخش می کنید و شماره یک TikTok است که مانند آن چیز کاملا دیگری است. مثل اینکه ، شما خیلی زیاد باهاش ​​کنار رفتید شما پیاده می شوید من واقعاً نمی خواهم زیاد در مورد آن صحبت کنم ، زیرا آنها نمی توانند آن را درک کنند. شما می توانید آن را به هر طریقی که می خواهید خراب کنید ، خراب کنید اما آنها هنوز درک نمی کنند. آنها فقط فکر می کنند که شما سعی می کنید پیرمرد بدخلقی باشید. خوبی این موضوع این است که آنها نیز به آن نقطه می رسند. واقعا – جدا. چند تن باشه؟ ما آن را دریافت کردیم میدونی؟

مطالب جالب  بوریس کودجو تصویری از نیکول آری پارکر را برای 50 سالگی تولد ارسال می کند
joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia