بیش از دو سال است که Migos دنباله فوق العاده نفخ خود را منتشر کرده است فرهنگ. سه نفر در آتلانتا به فعالیت های انفرادی خود ادامه داده اند ، هرچند این هیجان نتوانسته آنچه را که آنها به عنوان یک گروه توانسته اند تحقق بخشد ، منعکس کند. اما هنوز ، طرفداران منتظر بوده اند تا ببینند این سه نفر در آلبوم بعدی خود چه خواهند کرد.


شان زانی / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ

در طول سال ، آفست ، Quavo و Takeoff اصرار داشتند که آنها دوباره در استودیو مشغول آماده سازی برای فرهنگ سوم. با انتشار فیلم های “Need It” و “Racks 2 Skinny” ، افست تأیید کرد که پروژه جدید Migos در سال 2021 وارد بازار خواهد شد. او نارساخوان بود وی پاسخ داد: “نه تو نیستی”

آفست علاوه بر انتقاد بر گرامر خود ، با یادآوری اینکه برای ساخت آلبوم دو سال طول کشیده است ، همچنان پیش بینی پروژه را تحت فشار قرار داد. جالب ترین توئیتی همان توئیتی بود که به دنبال انبوهی از تصاویر Migos در استودیو همراه با شکلک های باندو پخش شد. وی در توئیتی نوشت: “بازگشت به دا باندو”.

به نظر می رسد در اوایل سال جاری افست ، تیک آف و کوآوو برخی از انتقادات آکادمیکس را پذیرفته اند. مبارزه روزمره شخصیت همان تمایل مشترک بین اکثر طرفداران را دارد که طی این سالها شتاب کمتری دارند. آك بعداً فاش كرد كه او با آفست گفتگو كرده است كه ظاهراً نسبت به نظرات بسيار پاسخگو بود.

به نظر می رسد که فصل آخر را در این قسمت دریافت خواهیم کرد فرهنگ مجموعه در سال 2021. بخوانید ، “آلبوم جدید میگوس (” فرهنگ 3 “): هر آنچه می دانیم.