اودل بکهام جونیور باور نمی کند که “[COVID-19] Can To Get Me”

در طول فصل NBA ، “حباب” لیگ توانست بازیکنان و کارکنان را از COVID-19 در امان نگه دارد. آنها به دلیل نداشتن گزارش جدید در مورد تشخیص در طول قفل خود تحسین شدند ، اما NFL آنقدرها خوش شانس نبوده است. گزارش شده است که بازیکنان به طور ناخوشایند زنان را به داخل هتل های خود گرفتند و کادر مربیگری به دلیل سو mis استفاده از ماسک جریمه شدند. به تازگی گزارش های زیادی در مورد ابتلا به ویروس کرونا در مورد بازیکنان و کارکنان NFL منتشر شده است ، اما طبق گفته اودل بکهام جونیور ، او دیگر نام خود را به لیست اضافه نمی کند.

اودل بکهام ، NFL ، COVID-19 ، ویروس کرونا ویروس
گوستاوو کابالیرو / کارکنان / گتی ایماژ

هفته گذشته ، بکهام تمرین را از دست داد زیرا بیمار بود ، اما USA Today اعلام کرد که این کار” به دلیل COVID. از این بازیکن فوتبال س wasال شد که آیا در هر زمان ، نگران این است که با ویروسی که جان 220 هزار آمریکایی و بیش از 1 میلیون نفر را در سراسر جهان گرفته است ، پایین بیاید. بکهام گفت: “نه به روشی متکبرانه ، اما فکر نمی کنم COVID بتواند به من برسد.” “من فکر نمی کنم که وارد این بدن شود. من هیچ بخشی از آن را نمی خواهم ، هیچ بخشی از من را نمی خواهد. این یک احترام متقابل است.”

به دلیل اخیر طبق گزارشات COVID-19 در NFL ، بسیاری از تیم ها برای جلوگیری از تبدیل شدن مکان “ویروس فوق العاده” به ویروس ، امکانات خود را تعطیل کرده اند.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>