NLE نیو مورخ 46 ساله زن زمانی که او 16

عنصر

قبل از بیداری معنوی ، NLE Choppa در خیابان ها می دوید ، متن های خشن را رپ می کرد و یک سبک زندگی سریع داشت. در مدت کوتاهی ، او هر چیزی را که پیرامون سبک زندگی خود است ، شارژ می کند و به دنبال زندگی پایدارتر است.

خواننده 18 ساله رپ اکنون در حیاط خانه خود باغ سبزیجات دارد و برای آموزش خود در مورد “شکل گیری دنیای جدید” هزاران بار مطالعه کرده است. در حالی که ایده های او گاهی اوقات مانند عقاید نظریه پرداز توطئه به نظر می رسد ، او قطعاً در مسیر روشنگری است که شهادت آن بسیار خوب است.

در مصاحبه ویدیویی جدید با اتاق سایه ، که در فیلمبرداری شده است NLE Choppa در اواسط سفر معنوی خود ، درباره موضوعات پیرامون زندگی حرفه ای خود ، از جمله زنان صحبت کرد.

مصاحبه کننده از او در مورد روابطش س askedال کرد و تعجب کرد که محدودیت او در مورد خانمها چقدر است؟ ظاهراً ، Choppa خیلی مراقبت نمی کند ، و پاسخ می دهد ، هنگامی که او فقط 16 ساله بود ، با یک زن 46 ساله قرار بود.

او متوجه می شود که 30 ساله فاصله سنی بسیار شدید است ، اما به نظر نمی رسد که او از آن پشیمان باشد.

“هر چند او بد بود!” NLE Choppa را فریاد زد. “من می توانستم پسر پسرش باشم! ​​نمی خواهم هیچ تصویری به تو نشان دهم اما اگر بخواهم تصویری به تو نشان دهم ، فکر می کنی که او 22 ساله بود. هیچ جراحی ، هیچ چیز. فقط زیبایی سیاه طبیعی. سیاه و سفید” t crack. “

[محتوای جاسازی شده]

اگر این قضیه برعکس باشد ، مردم سعی می کنند هویت زن را پیدا کنند. آیا شما فکر می کنم این بیش از حد بزرگ از فاصله سنی؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>