NLE Choppa مانند همیشه بیدار شده است ، و تحول معنوی خود را با به اشتراک گذاشتن سبک زندگی جدید وگان خود با طرفدارانش ، پرورش سبزیجات در باغ حیاط خانه خود و ترغیب همه به استفاده از روش مشابه ، به پایان رسانده است. او هدف خود را از رستوران های فست فود برای جنجال زدن به بازار گیاهان قرار داده است ، گویی که این یک روند گذرا است ، و مکدونالد ، برگر کینگ و غول های دیگر را از هم جدا می کند.

در حالی که به آموزش خود ادامه می دهد ، به نظر می رسد که چشم سوم خود را باز می کند و از طریق مراقبه ، یوگا و سایر وسایل از نظر معنوی بیدار می شود. علیرغم برخی اظهارات مشکوک ، از جمله جمله ای که وی ادعا می کند “زمین جدیدی در حال شکل گیری است” ، وی در مورد برخی موارد بسیار جالب توجه بوده است.

متأسفانه ، او با رفتار جدید خود ، به نظر می رسد به شدت تأثیرگذار است و با تکیه بر نظریه توطئه بیل گیتس ، تلاش می کند پیروان خود را به موضع ضد vaxx بکشاند.

واکسن ها برای کمک به جلوگیری از شیوع COVID-19 که بیش از 230،000 نفر را فقط در ایالات متحده گرفته است ، در طول سال در دست تولید هستند. اگرچه از نظر صداهای آن ، NLE Choppa واکسن نمی زند.

NLE Choppa در پاسخ به توییت Lil Uzi Vert که هیچ ارتباطی با واکسن ها نداشت ، گفت:

“واکسن های ساخته شده توسطBillGates ، DNA را با یک کدگذاری RNA تغییر می دهد که بخشی از DNA شما را از بین می برد و جایگزین آن با کدگذاری ژنتیکی (TECHNOLOGY) می کند ، این توانایی معنویت را از بین می برد و مردم را مجبور به همکاری با دنیای جدید می کند. سفارش / یک نظم جهانی. “

وی در ادامه گفتگو با دوست گیاه شناس خود ، گفتگو درمورد مصرف گوشت ، مواد مخدر و “بیداری گسترده” را در سطح دولت انجام داد.