آهنگی که NLE Choppa اخیراً منتشر کرده است بحث برانگیز است و YouTube برای حذف آن از سرویس پخش جریانی خود وارد عمل شد. اگر با NLE Choppa همراه نبوده اید ، پس می دانید که خواننده رپ با روحیه در مورد ابراز افکار خود در مورد سلامتی ، موضوعات دنیوی دیگر ، توطئه ها ، واکسن ها و موارد مشابه خجالتی ندارد ، چند مورد از آنها در موزیک ویدیوی او برای تک آهنگ خود “بهشت” وجود دارد ، یوتیوب از آن برخوردار نبود. امروز (24 نوامبر) ، NLE Choppa تصویری “Paradise” را منتشر کرد ، اما YouTube فقط چند ساعت طول کشید تا آن را نابود کند.

چوپا در کنار عکس صفحه اعلان حذف ویدیوی خود نوشت: “افراد مستقیماً من را حذف کردند زیرا آنها از پیامی که من قدرتمند صحبت می کنم می دانند. “من بیشترین سیاه نمایی را داشته ام. هر وقت آهنگهایم را رها می کنم یا یوتیوب خراب می شود ، یک اسپایم بد می آید که مانع روند آن می شود و امروز ویدیوی” PARADISE “را می اندازم و آنها مستقیماً من را پاک می کنند. آنها از یک ملانین سلطان باهوش متنفر باشید و آن را بسیار زیاد نشان داده است. “

در “بهشت” ، Choppa رپ می زند: “بلوغ و رفاه ، این همه چیزی است که من نشان داده ام / نمی خواهم ماسک بزنم ، خنک کننده * ، ویروس جعلی الاغ ، پلیس ها را می کشد ، شورش ها را شروع می کند / ادراک همان چیزی است که شما تصمیم می گیرید ، من ” متر هنگام طلوع خورشید زمین خورده است“برخی معتقدند که این متن باعث شده است که YouTube فعالیت کند و پرونده های COVID-9 به طرز چشمگیری افزایش یافته و قفل قرنطینه تقویت شده است. می توانید مسیر زیر را بررسی کنید.

NLE Choppa ، Paradise ، YouTube ، Blackball
توییتر

https://www.youtube.com/watch؟v=n9iXsAEnyYE