در طول سال ها ، نایک کفش های بسکتبال زیبا را به بازار عرضه کرده است. شاید اوج وجود بسکتبال نایک در اواخر دهه 2000 و اوایل سال 2010 زمانی اتفاق افتاد که بازیکنانی مانند لبرون جیمز ، کوبی برایانت و حتی کوین دورانت کفش های مداوم و باورنکردنی به پا می کردند. با LeBron James ، شما LeBron 7 ، LeBron 8 و LeBron 9 را داشتید ، که منجر به آن پیشنهادات بدنام الهام گرفته از Heat شد. در همین حال ، کوبی برایانت از خود شبح های بزرگی داشت ، از جمله Nike Kobe 6 ، که در سال 2021 تعداد زیادی از Protros را بدست می آورد.

یکی از این مدل ها رنگ آمیزی ابدیت رنگی “گرینچ” است که هم اکنون به قیمت هزاران دلار در بازار فروش مجدد به فروش می رسد. هواداران از خود پرسیده بودند که آیا اینها هرگز بازخوردی ایجاد می کند یا نه ، و اکنون ، به نظر می رسد که ما پاسخی داریم. در این چند ماه اخیر تیزر تبلیغاتی زیادی برگزار شده است و به لطفzsneakerheadz ، اکنون تصاویر بسیار مفصلی داریم که کفش را با شکوه و عظمت به نمایش می گذارد. همانطور که می بینید ، کفش ورزشی هنوز با رنگ های سبز و زرد پوشیده شده است ، در حالی که رنگ مشکی بر روی نایک swoosh قرار گرفته و رنگ قرمز روی آرم مامبا است.

هنوز تاریخ انتشار این موارد اعلام نشده است ، بنابراین در مورد هرگونه به روزرسانی منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم بود که این موارد را برای شما ارائه خواهیم کرد.