در حالی که پاییز ممکن است فقط در چند هفته کوتاه به پایان برسد ، اما نمی توان انکار کرد که یکی از بهترین فصول سال است. هوا سردتر می شود اما به شما امکان می دهد خلاقیت بیشتری با لباس های خود داشته باشید. مارک های کفش کتانی همیشه در بالای این موضوع هستند زیرا به دنبال ارائه رنگهای کفش ورزشی هستند که کاملاً منعکس کننده فصل است. از جمله این پیشنهادها زیبایی مشهور “گندم” است که نایک در سال جاری تقویت کرده است و برخی از حرکات موکا به آن افزوده شده است.

همین چند هفته پیش ما گزارشی از Nike Air Force 1 Low “Wheat Mocha” منتشر کردیم و اکنون ، Nike SB Dunk Low به همین نام را داریم. در تصاویر رسمی زیر ، می بینید که کفش از جیر قهوه ای “گندم” پوشیده شده است که کاملاً با لرزش های سقوط مطابقت دارد. از آنجا ، ما یک زیره آدامس و همچنین یک زیره موکا تیره داریم که باعث می شود کفش کنتراست پیدا کند در حالی که پیچ و تاب منحصر به فردی را در یک مسیر رنگی ایجاد می کند که یکی از اصلی ترین این فصل خاص است.

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ تاریخی برای انتشار این موارد وجود ندارد ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که همه آخرین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.

Nike SB Dunk Low
تصویر از طریق نایک
Nike SB Dunk Low
تصویر از طریق نایک
Nike SB Dunk Low
تصویر از طریق نایک
Nike SB Dunk Low
تصویر از طریق نایک