لبران جیمز و نایک سالهاست که با هم همکاری می کنند و در حال حاضر در حال تبلیغ Nike LeBron 18 هستند. در حالی که به نظر می رسد LeBron 18 در حال حاضر اولویت است ، نایک همچنین قصد دارد برخی از رنگهای یکپارچه و جدید را کنار بگذارد. LeBron 8 که حدود ده سال پیش منتشر شد. Nike LeBron 8 همچنان یکی از افسانه ای ترین مدل های LeBron است و بسیاری از طرفداران از اینکه دست به دست هم می دهند بسیار هیجان زده هستند. در طی چند ماه گذشته ، بسیاری از رنگها مورد تحریک قرار گرفته اند ، و اکنون یکی دیگر از آنها به طور رسمی توسط نایک فاش شده است.

راه رنگ مورد نظر این مدل “لیکرز” است که در زیر مشاهده می شود. کفش کتانی اغلب با چرم بنفش ساخته شده است ، اگرچه ما در آنجا بندهای زیبایی زرد رنگ داریم. از آنجا ، یک swoosh زرد رنگ نایک در کنار آن قرار می گیرد تا کل ظاهر را به هم نزدیک کند. به طور کلی ، این کفش ورزشی مناسب برای طرفداران لیکرز است ، به خصوص اگر شما از طرفداران قدیمی لبران هستید که همیشه کفش های ورزشی خود را می خرد.

در حال حاضر ، هیچ تاریخی برای انتشار آنها وجود ندارد ، بنابراین برای به روزرسانی ها منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم شد که آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

نایک لبرون 8
تصویر از طریق نایک
نایک لبرون 8
تصویر از طریق نایک
نایک لبرون 8
تصویر از طریق نایک
نایک لبرون 8
تصویر از طریق نایک