میراث کوبه برایانت بسیار فراتر از دنیای بسکتبال گسترش می یابد. در طول زندگی حرفه ای ، او به دلیل معاملات کفش ورزشی با آدیداس و نایک مشهور بود ، اگرچه واضح است که مدل های نایک بیشترین تأثیر را بر زندگی افراد دزدکی حرکت گذاشت. در اواخر دهه 2000 و اوایل سال 2010 ، برایانت در مورد کفش های ورزشی به اوج خود رسید و Nike Kobe 6 مثال خوبی در این مورد است ، کفش دارای رنگ های باورنکردنی بود و در سال 2021 ، نایک میراث کفش ورزشی را با انبوهی از Protro جشن می گیرد منتشر شده.

تنها در عرض چند هفته ، مدل “گرینچ” دوباره عرضه می شود و سال آینده ، رنگ آمیزی بدنام “All-Star” او نیز به بازار عرضه می شود. با تشکر از کفش های کتانی اینستاگرامzsneakerheadz ، اکنون ما اولین نگاهی به این مدل داریم که مطمئناً به اصل وفادار باقی می ماند. همانطور که در پست زیر مشاهده می کنید ، کفش کتانی دارای یک رویه قرمز مقیاسی است که در طرفین آن یک نایک سفید رنگ دارد. از آنجا ، یک فنجان پاشنه سیاه وجود دارد که به جمع شدن تمام رنگ آمیزی کمک می کند.

در مورد تاریخ انتشار رسمی ، چیزی مشخص نشده است ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئن خواهیم بود که همه آخرین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم. در ضمن ، به ما بگویید که آیا قصد دارید این کفش را بریزید یا خیر.