اگر طرفدار Kanye West هستید ، پس احتمالاً قبلاً هم می دانید که Kanye’s است My Beautiful Twisted Fantasy امروز رسما 10 ساله شد. در شبکه های اجتماعی ، طرفداران بحث کرده اند که کدام آهنگ بهترین است و آیا این واقعا بهترین آلبوم Kanye است یا نه. این بحث ها همیشه یک تلاش جالب است ، اگرچه اگر شما یک آدم دزدکی هستید ، این زمان خوبی است تا میراث مد او و برخی از کارهایی را که در سال 2010 با نایک انجام می داد در نظر بگیرید.

از جمله بهترین کارهای وی در صنعت کفش کتانی Nike Air Yeezy 2 است که فقط در سه رنگ متفاوت افتاده است. در حالی که فقط سه نمونه به بازار راه یافتند ، نمونه های زیادی وجود داشت که مورد توجه مردم قرار گرفت. یکی از این نمونه ها به عنوان پیشنهاد “MBDTF” است که اکنون به لطفzsneakerheadz و @ mc1snkrs دوباره در شبکه های اجتماعی ظاهر شده است. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، کفش دارای یک قسمت رویه مشکی است که در طرفین آن دارای پوشش های پوستی است. برخی از نکات توری طلایی نیز در اینجا وجود دارد ، همه در حالی که زیره آن حاوی رنگ سبز است.

این یک قطعه از تاریخ است و یک کفش ورزشی است که خیلی ها هرگز از وجود آن اطلاع نداشتند. متأسفانه ، اینها برای همیشه نمونه خواهند بود ، اما اگر عاشق کفش کتانی باشید ، نمی توانید چیزی را تصور کنید که می توانست بوده باشد.